""
""

אפשר פשוט להתקשר 03-9041771 או להשאיר לנו פרטים:

טלפוניה לעסק של IPTech


אנחנו חיים בתקופה שבה התקשורת היא חלק בלתי נפרד מהעסק שלנו, בשל השימוש הגובר בטכנולוגיה והעובדה שהיא נגישה לכולם, עסקים כיום נדרשים להיות זמינים באופן קבוע ולהציע דרכי תקשורת מגוונים בעבור לקוחותיהם. אל המקום הזה נכנסות מערכות הטלפוניה לעסק שלנו ב – IPTech שמעניקות לכם לא רק את היכולת להיות מחוברים תמיד למה שקורה בעסק שלכם, אלא גם להיות בשליטה מלאה על אמצעי התקשורת העסקיים בכל רגע נתון. שירותי טלפוניה לעסק בימינו כוללים הרבה יותר אפשרויות מכל פתרון טכנולוגי שידענו עד היום, אך בזכות הממשק הנוח והידידותי שלנו, תוכלו להתמצא ולנווט במערכת בצורה קלה ונוחה.

אצלנו ב – IPTech אנחנו מאמינים כי פתרונות תקשורת לעסקים צריכים לספק הרבה יותר מאשר האפשרות לענות ולשוחח עם לקוחות. מערכת הטלפוניה העסקית צריכה לסייע לך לשפר את ביצועי העסק והפתרונות המתקדמים שלנו כוללים מערכות טלפוניה ומרכזיות חכמות שמתאימות לכל עסק, קטן כגדול. במאמר זה נרחיב את הבנתנו בנוגע ליתרונות שפתרונות התקשורת המתקדמים שלנו מציעים, ונראה כיצד הם יכולים לסייע להצלחת העסק שלך.

לקבלת פרטים נוספים על מרכזיות הטלפוניה לעסקים שלנו – צרו איתנו קשר עוד היום.

מרכזיות טלפוניה לעסק מבית IPTech  - הפתרון שחלמת עליו

כבר כמה שנים שמרכזיות הטלפוניה לעסקים משתנות ומתעדכנות בהתאם לפיתוחים הטכנולוגיים, אך בבסיסן הן עדיין מספקות את הפונקציות הבסיסיות שמוכרות לנו, רק שהן עושות זאת בצורה מתקדמת יותר. כיום מרבית המערכות מבוססות על טלפוניה IP אשר מאפשרת ביצוע וקבלת שיחות באמצעות האינטרנט במקום דרך רשת הטלפוניה המסורתית. המילה IP היא קיצור של "Internet Protocol" ובאמצעות הטכנולוגיה המתקדמת הזו, יש באפשרותנו לבצע שיחות בכל עת ומכל מקום באשר אנחנו נמצאים, כל שנדרש לו זה חיבור נגיש לאינטרנט. אצלנו בחברת IPTech, אנחנו מספקים שירותים כאלה שמלווים בעוד קשת רחבה של פתרונות מתקדמים שמאפשרים לעסק שלך לנצל עד תום את יתרונות הטלפוניה.

המערכות שלנו ב – IPTech  מציעות לעסק שלך מרכזיות טלפוניה שאינן נמצאות באופן פיזי בשטחי המשרד, אלא יושבות על שירותי ענן מוצפנים. העובדה כי השרתים ממוקמים הרחק מהעסק חוסכת לך את ההתעסקות בכל האספקטים הטכניים של תחזוקת מרכזיה טלפונית בארגון. בנוסף לשירותי הטלפוניה הקלאסיים, השימוש במרכזיה בענן מאפשר לך מגוון של תוספות מדהימות ומשוכללות כמו למשל שילוב עם מערכות CRM, בקרה וניטור של שיחות, הקלטת שיחות ועוד. באמצעות המעבר לשירותי הטלפוניה בענן, עסקים יכולים להיות גמישים יותר ולהתאים את עצמם לשינויים בצורה מדויקת יותר. חיבור העסק למרכזיה בענן יכול להתבצע באמצעות טלפון ייעודי, אך במקרים רבים, אין צורך במכשיר טלפון כלל – מחשב לבד יספיק לנו.

מרכזיות טלפוניה לעסק מבית IPTech  - הפתרון שחלמת עליו

יתרונות הטלפוניה לעסק שמציעה חברת IPTech

 • גמישות

  מרכזיה וירטואלית בענן מאפשרת לעסק להתאים את עצמו לצרכים משתנים, בין שמדובר על הוספה והורדה של קווים ושלוחות, התממשקות עם תוכנות חיצוניות, התאמת מאפיינים או כל דבר שהוא. מערכות הטלפוניה שלנו נחשבות לדינמיות ולכאלו שאפשר להתאים בצורה מלאה לצרכי העסק.

 • נגישות

  תמו הימים שצריך להגיע לטלפון שבקבלה. שירותי הטלפוניה בענן מאפשרים גישה מכל מקום, כל שצריך זה חיבור לאינטרנט ומחשב (ובמערכות מסוימות אפילו במחשב אין צורך), מה שמאפשר לך להשתמש במערכת גם אם אתה לא נמצא בעסק באופן פיזי.

 • חסכון

  מעבר לשרותי טלפוניה לעסק מבית IPTech מפחית את הצורך ברכישה ובהתקנה של ציוד טלקומוניקציה יקר ובתחזוקתו המתמדת, מה שמוביל חיסכון מידי בעלויות. אך מעבר לכך, השימוש עצמו במערכת והעובדה שהיא מבוססת על האינטרנט, ומאפשרת לך בקרה איכותית ומלאה על התנהלות העסק, מביאים גם כן להתייעלות ולחיסכון כלכלי.

 • שיפור התקשורת

  מעבר לנוחות וליתרונות שמערכת טלפוניה מתקדמת לעסק מעניקה, מדובר בראש ובראשונה על אמצעי לשיפור חוויית השירות שאתם מעניקים ללקוחותיכם. התקנה של מערכת מתקדמת בעסק תאפשר לכם תקשורת ברורה ואיכותית יותר עם לקוחות, ספקים ושותפים עסקיים.

 • תחרותיות

  העסק שלכם חווה גדילה פתאומית? את מערכת הטלפוניה IP אפשר להרחיב ולהקטין בהתאם לדרישות ולכמות השיחות הנכנסות וכך אתם תמיד יכולים להישאר תחרותיים בהתאם למיקומכם הטבעי. בזכות הגמישות הזו העסק שלכם הופך למתחרה רציני ואיכותי, כזה שלקוחות רואים בו כאמין והכי חשוב – אין עליכם מגבלות פיזיות כך שאתם חופשיים להתנסות בכלים חדשים.

 • הטמעת כלים פרודוקטיביים

  העובדה כי אפשר לשלב בתוך מרכזיות טלפוניה כלים חיצוניים שמסייעים לפרודוקטיביות של העסק, מקנה לכם כלים ממשיים לשדרוג העסק כולו. שילוב של בוט וואטסאפ, הפניית שיחות אוטומטיות, ניתוב שיחות המבוסס על קול ועוד כלים אחרים יהפכו את העסק שלכם ליעיל ופרודקטיבי יותר.

ב – IPTech אנחנו מאמינים כי עסקים צריכים לצמוח בצורה טבעית, ואנחנו כאן כדי להעניק לכם את הכלים לשם כך. באמצעות מערכות הטלפוניה לעסק שלנו אתם יכולים לגדול ולצמוח, להיות חופשיים מהגבלות תחזוקה וליהנות משיפור חווית השירות. חייגו אלינו לקבלת פרטים נוספים על שירותי הטלפוניה לעסקים שלנולמה אלפי לקוחות בוחרים ב IPTech ?

ספק אחד

מתאימים לכל לקוח פתרון כולל לכל כל צרכי התקשורת הארגונית המותאם לצרכים והמשאבים הקיימים

גמישות לשינויים

פתרונות כוללים שמתאימים את עצמם לצרכי העסק המשתנים עם אפשרות להתממשקות למערכות ניהול ותפעול חיצוניות

איכות ואמינות ללא פשרות

לא מתפשרים על איכות המוצרים, הפתרונות שלנו מיוצרים על ידי מיטב היצרנים

כל לקוח VIP

שירות 24/7 על ידי צוות תמיכה אדיב אמין ומהיר בעלי ידע נרחב וניסיון רב שנים


שמחים מאוד שבחרנו בפתרון של IPTech. מרגע הטמעת פתרון הטלפוניה הכולל, מערך שירות הלקוחות של החברה התייעל משמעותית <b> בנג'י דוידוביץ, מנהל שווק בייבי סטאר </b>
שמחים מאוד שבחרנו בפתרון של IPTech. מרגע הטמעת פתרון הטלפוניה הכולל, מערך שירות הלקוחות של החברה התייעל משמעותית בנג'י דוידוביץ, מנהל שווק בייבי סטאר
אנו נהנים מהגמישות שהמערכת מאפשרת לנו ומהחיסכון המשמעותי בהוצאות השוטפות של החברה <b> דנה זכילינסקי , מנמ"רית חברת משגב </b>
אנו נהנים מהגמישות שהמערכת מאפשרת לנו ומהחיסכון המשמעותי בהוצאות השוטפות של החברה דנה זכילינסקי , מנמ"רית חברת משגב
טוב לדעת שיש מישהו שדואג באמת למערכות התקשורת שלנו. זה מסיר דאגות מליבנו <b> יגאל אלקיים, מנהל תפעול עיתון הארץ </b>
טוב לדעת שיש מישהו שדואג באמת למערכות התקשורת שלנו. זה מסיר דאגות מליבנו יגאל אלקיים, מנהל תפעול עיתון הארץ
מצאנו כי פתרונות הטלפוניה של חברת IPTech מספקים מענה מקיף ברמת התכונות המתקדמות והאמינות הגבוהה <b> מיכאל אלטניקוב , מנמ"ר עירית אריאל </b>
מצאנו כי פתרונות הטלפוניה של חברת IPTech מספקים מענה מקיף ברמת התכונות המתקדמות והאמינות הגבוהה מיכאל אלטניקוב , מנמ"ר עירית אריאל
בעזרת פתרונות חברת IPTech הקמנו בזמן קצר ביותר רשת VOIP בין כלל אתרי החברה <b> גיל אלול, מנהל IT SURECOMP </b>
בעזרת פתרונות חברת IPTech הקמנו בזמן קצר ביותר רשת VOIP בין כלל אתרי החברה גיל אלול, מנהל IT SURECOMP
פתרון הזיהוי קולי אפשר לנו להפוך כל שיחה ננטשת לשיחת לקוח פוטנציאלי ולספק חווית לקוח טובה ביותר <b> שני גולדברג, מנהלת שווק רשת C-HOTELS </b>
פתרון הזיהוי קולי אפשר לנו להפוך כל שיחה ננטשת לשיחת לקוח פוטנציאלי ולספק חווית לקוח טובה ביותר שני גולדברג, מנהלת שווק רשת C-HOTELS