שירות אמניצ׳אנל (Omnichannel) – ניהול תקשורת רב ערוצית למוקדי שירות ומכירות

בעידן הדיגיטלי המשתנה במהירות, התקשורת עם הלקוחות הפכה לאתגר משמעותי עבור ארגונים. עם מגוון ערוצי התקשורת הרב-זמינים כיום - טלפון, אימייל, צ'אט, ווטסאפ, רשתות חברתיות ועוד - הלקוחות מצפים לחוויה רציפה, אמינה ויעילה בכל נקודת מגע. זהו בדיוק היתרון שמספקת מערכת האומניצ'אנל (Omnichannel) המתקדמת של IP Tech - פתרון מוביל לתקשורת לקוחות אינטגרטיבית ורב-ערוצית, המעניק לעסק שלכם יתרון תחרותי בזירה העסקית התחרותית של היום.

באמצעות האומניצ'אנל, תוכלו להציע ללקוחותיכם חוויית שירות חסרת תקדים - אינטראקציות חלקות לאורך כל ערוצי התקשורת, מענה מיידי וממוקד, קיצור דרמטי של זמני ההמתנה, ותהליכי שירות יעילים ומיטביים. בין אם מדובר בצ'אט וירטואלי, שיחת טלפון או העברת הודעת וואטסאפ באמצעות בוט וואטסאפ, הלקוחות ייהנו מחוויה רציפה, אחידה ומקצועית בכל נקודת מגע עם העסק שלכם.

לקבלת פרטים על התאמת מרכזיה לעסק כבר עכשיו השאירו פרטים או התקשרו 0723946024

שדרגו את חווית הלקוח בעסק שלכם עם פתרון האומניצ'אנל המתקדם

מערכת האומניצ'אנל של IP Tech מהווה פריצת דרך בעולם תקשורת הלקוחות. היא מאפשרת לכם לספק חוויית שירות מעולה באמצעות אינטגרציה של כל ערוצי התקשורת השונים - טלפון, אימייל, צ'אט, ווטסאפ ועוד. המערכת מבצעת אופטימיזציה של תהליכי השירות על ידי הקטנת זמני המתנה, סנכרון נתונים בזמן אמת, ומענה מיידי באמצעות בוטים חכמים ומענה אוטומטי.

כך, יתרונותיה התחרותיים של מערכת האומניצ'אנל בולטים במספר היבטים עיקריים:

 1. יעילות תפעולית מירבית: המערכת ממזערת את הצורך בכוח אדם על ידי אוטומציה של תהליכים רבים, ובכך מאפשרת חיסכון משמעותי בעלויות. במקביל, היא משפרת את קצב הטיפול בפניות ומקצרת את זמני ההמתנה של הלקוחות.

 2. חווית לקוח אופטימלית: הלקוחות נהנים מאינטראקציות חלקות ורציפות לאורך כל ערוצי התקשורת, ללא הפרעות או חוסר רציפות. הם מקבלים מענה מיידי ויעיל לפניותיהם, דבר המגביר את שביעות הרצון ואת הנאמנות שלהם לעסק.

 3. גמישות והתאמה אישית: המערכת ניתנת להתאמה מלאה לצרכים הייחודיים של כל עסק, החל מאינטגרציה עם מערכות קיימות ועד להגדרת תרחישי תגובה ממוקדים. כך, היא מספקת פתרון גמיש וחכם המתאים למגוון רחב של דרישות ארגוניות.

בקצרה, מערכת האומניצ'אנל שלנו מאפשרת למנף את ערוצי התקשורת השונים לטובת חווית לקוח משופרת, יעילות מוגברת, והתייעלות ארגונית כוללת. אין ספק כי מדובר בפתרון טכנולוגי מתקדם המהווה יתרון תחרותי משמעותי בשוק העסקי התחרותי של ימינו.

 

מערכות ה- Omnichannel של IPTech יעניקו לכם יתרונות רבים:


ייעול משאבים

ייעול משאבים

מערכת האומניצ'אנל מאפשרת אוטומציה חכמה של תהליכים, מקצרת זמני המתנה וממזערת את הצורך בכוח אדם. כך היא משפרת את היעילות התפעולית בצורה דרמטית תוך חיסכון משמעותי בעלויות ובמשאבים.

מענה לשיחות ננטשות

מענה לשיחות ננטשות

דרך בוטים וירטואליים וממשקי צ'אט חכמים, המערכת מונעת ננטישת שיחות על ידי מענה מיידי ללקוחות. כך נשמרים פניות ולידים פוטנציאליים, ללא אבדן הכנסות.

שיפור חווית הלקוח

שיפור חווית הלקוח

חוויה רציפה ואחידה לאורך כל ערוצי התקשורת, מענה מהיר ובזמן אמת לפניות, וממשק לקוח אינטואיטיבי מבטיחים שביעות רצון גבוהה ונאמנות לטווח ארוך.

דוחות ניהול וניטור מקיפים וידידותיים למשתמש

דוחות ניהול וניטור מקיפים וידידותיים למשתמש

מסך ניהול מרכזי עם תצוגה ויזואלית של כל הפעילויות בזמן אמת, לצד דוחות מפורטים וממוקדים על פניות, ביצועים וחוויית לקוחות. מאפשר תובנות מעמיקות ושיפור מתמיד.

מה זה אומני צ'אנל?

תקשורת אפקטיבית עם לקוחות היא המפתח להצלחה עסקית בעידן הנוכחי. בעבר, הדרכים לתקשר עם לקוחות היו מוגבלות - טלפון, מכתבים ודוא"ל. אך כיום, עם הופעתם של ערוצי תקשורת דיגיטליים חדשים ומגוונים, הלקוחות מצפים לחוויה רציפה, נוחה ואינטגרטיבית ללא תפרים. זהו בדיוק היתרון שמציעה מערכת האומניצ'אנל (Omnichannel) החדשנית של IP Tech. בניגוד לגישת "מולטי-צ'אנל" הקלאסית, שמציעה ערוצי תקשורת נפרדים וקבועים, האומניצ'אנל מאחדת את כל הערוצים השונים - טלפון, צ'אט, ווטסאפ, אימייל, רשתות חברתיות ועוד - תחת ממשק ניהול אחד, אינטואיטיבי ונוח לשימוש.

מולטי-צ'אנל לעומת אומניצ'אנל

אי אפשר להתעלם מההבדל המשמעותי בין הגישות "מולטי-צ'אנל" ו"אומניצ'אנל" לתקשורת לקוחות. בעוד שמולטי-צ'אנל מציעה פשוט מגוון ערוצי תקשורת נפרדים, האומניצ'אנל היא צעד אמיץ קדימה לעבר חוויית לקוח משולבת לחלוטין. הבעיה במודל המולטיצ'אנל היא שהערוצים השונים אינם מסונכרנים, והלקוח עלול לחוות חוסר רציפות וקושי במעבר בין ערוצי התקשורת. כל ערוץ מנותק מהאחרים, מה שיוצר חוסר יעילות ועלול לפגוע בחוויית הלקוח.

לעומת זאת, מערכת האומניצ'אנל של IP Tech מציעה פתרון כולל ואינטגרטיבי. היא מאחדת את כל ערוצי התקשורת - טלפון, אימייל, צ'אט, ווטסאפ ועוד - תחת ממשק ניהול אחד, אינטואיטיבי ונוח לשימוש. כך הלקוחות נהנים מחוויה רציפה ללא קרעים או שבירות במעבר בין הערוצים השונים. התוצאה? חוויית לקוח חלקה ואחידה, ללא תלות בערוץ שבו החלה האינטראקציה. הלקוחות יכולים לפנות בדרך המועדפת עליהם ולהמשיך את השיחה בקלות באותו ערוץ או לעבור למדיום אחר, תוך שמירה על רציפות והמשכיות מלאות.

אך יתרונות האומניצ'אנל לא נעצרים כאן. המערכת המתקדמת שלנו כוללת גם יכולות נוספות המשפרות את יעילות התפעול ואת חוויית הלקוח:

 • אוטומציה חכמה של תהליכים לחיסכון בזמן ובמשאבים
 • אינטגרציה קלה עם מערכות ארגוניות קיימות כגון CRM ו-ERP
 • בינה מלאכותית לטיפול יעיל בפניות ומענה מהיר ללקוחות
 • ניתוח נתונים מעמיק להבנת התנהגות הלקוחות ושיפור השירות

בקיצור, עם האומניצ'אנל של IP Tech, תוכלו להגשים חלום של כל עסק - לספק חוויית לקוח בלתי נשכחת ולקדם את ההצלחה העסקית בצורה דרמטית. צרו עמנו קשר כבר היום לקבלת פרטים נוספים ותחילת המהפכה בתקשורת הלקוחות שלכם!

 

מה ההשפעה של אומני צ'אנל על העסק?

לפי ההערכות בארצות הברית, כ – 74% מבעלי העסקים העבירו את התקשורת העסקית שלהם לפתרון האומני צ'אנל, או שהם בעיצומו של התהליך. הסיבה לכך היא ההשפעה העצומה של האומני צ'אנל על העסק, למעשה הפתרון הזה מסוגל לסייע לעסק להתמודד עם כמות גדולה יותר של לקוחות בפחות זמן. כדי להבין בצורה המדויקת ביותר את ההשפעות על העסק אספנו נתונים מעסקים שהמרכזיה בענן שלהם מחוברת לאומני צ'אנל והבאנו לכם אותם בצורה מרוכזת.

 • שילוב של שלושה אמצעי תקשורת לפחות (למשל מייל, SMS וטלפון) בקמפיין אחד הביא לעלייה של 287% במכירות
 • שילוב של SMS כחלק ממערך התקשורת העסקי, בשלב כלשהו של הקמפיין, מגדיל את סיכויי הרכישה הסופיים של הלקוח ב – 47.7%
 • עסקים שמציעים כמה ערוצי תקשורת מדווחים על עלייה בשווי הלקוח בשיעור של 30%
 • מוקדי שירות לקוחות יכולים להרוויח מאומני צ'אנל ברמה כזו שכל נציג יכול לטפל בעד שישה לקוחות במקביל
 • עסקים שמשתמשים באומני צ'אנל מדווחים על עלייה של 35% בתקשורת בין העסק לבין הלקוחות
 • שימוש בצ'אטבוט או שירותי IVR מספקים מענה ל – 10% מהלקוחות בלי שנציג פיזי יידרש לדבר איתם
 • ישנם עסקים אשר דיווחו על עלייה של 800% בפניות היומיות מאז החלו לשלב את האומני צ'אנל כחלק מפתרונות התקשורת לעסק שלהם

הנתונים המוצגים מדברים בעד עצמם - האומניצ'אנל הוא לא רק טרנד חולף, אלא פריצת דרך שהופכת ליתרון תחרותי מכריע עבור עסקים המבקשים להוביל בשוק התחרותי של ימינו. אימוץ המערכת המתקדמת הזו מבטיח גידול משמעותי בהכנסות, חסכון ביעילות התפעולית ושיפור דרמטי בחוויית הלקוח.

יתרונות השימוש באומני צ'אנל

 • מענה ללקוחות בכל פלטפורמה

  בעוד שלפני עשור או שניים אנשים היו מתקשרים עם העסק באמצעות שני אופנים עיקריים לפני שהם היו מבצעים רכישה, כיום ממוצע אמצעי התקשורת עומד על שישה. זה אומר שהלקוחות מצפים שהעסק שלך יהיה זמין בעבורם בכל פלטפורמה שבה הם רוצים לתקשר איתו, למרות זאת אנו מגלים כי בפועל מרבית האנשים מתאכזבים ונאלצים להתפשר על צורת התקשורת המועדפת עליהם או שהם פשוט מוותרים על העסקה כי הם מגלים שלעסק אין אפשרויות תקשורת מרובות.

 • חוויה מותאמת לכל לקוח

  התאמה מלאה של חווית הלקוח אפשרית רק כאשר אנחנו צוברים מידע רב עליו. מערכת אומני צ'אנל לא רק שמאפשרת לנו להיות נוכחים במספר רב של פלטפורמות, אלא היא גם מרכזת בעבורנו את כל המידע במקום אחד וכך אנחנו יכולים לבצע את ההתאמות הנדרשות ולספק לכל לקוח ולקוח את החוויה המושלמת והמותאמת לו.

 • כל הנתונים במקום אחד

  עניין הנוחות והסדר הוא אולי אחד הדברים החשובים ביותר שמערכת האומני צ'אנל יכולה לתרום עם משלבים אותה כחלק מהמרכזיה לעסק. בזכות המערכת הזו אנחנו יכולים לפגוש את הלקוח במקום שבו הוא נמצא ולא להכריח אותו להגיע אלינו, מה שמגביר את הסיכוי שהוא אכן יבצע רכישה בסופו של דבר, אך מעבר לכך המערכת מסדרת לנו את כל הנתונים מכלל הערוצים במקום אחד מסודר שהגישה אליו אפשרית מכל מקום כל עוד ישנה האקרדיטציה הנכונה.

 • התייעלות מוקד שירות הלקוחות

  בעלי עסקים מחפשים תמיד דרכים חדשות לייעל את העסק ובעזרת שילוב של אומני צ'אנל במערך המכירות והתקשורת הם יכולים לקבל בדיוק את זה. במקום שהעובד יצטרך לחפש מידע על לקוח בכל מיני מקומות, הכול נגיש מולו במקום אחד ובצורה מסודרת. למעשה מוקדי שרות לקוחות שיישמו את המעבר לאומני צ'אנל מדווחים על ירידה של 25% בכמות כוח האדם הנדרשת מהם כדי להתמודד עם כמות גדולה יותר של לקוחות.

דרכים לשדרג ולשפר את מערך האומני צ'אנל שלכם

 • מחקר – כמו כל דבר בחיים, גם שיפור מערך המכירות שלנו ושילוב איכותי של אומני צ'אנל דורש מחקר מעמיק תחילה. הסתכלו על היסטוריית הקמפיינים השיווקיים שלכם, בכל הפלטפורמות, וסווגו את סוגי התכנים שאתם מייצרים תוך כדי שאתם מדגישים במיוחד כל מידע אינפורמטיבי. שימו לב כי כל המידע האינפורמטיבי שלכם תקין ונכון בכלל הפלטפורמות וכי המסרים שלכם אחידים.

 • הוסיפו ערוצי תקשורת נוספים – אל תישארו נאמנים רק לדרך תקשורת אחת כי זה מה שהתרגלתם אליו. הלקוחות שלכם נמצאים בכל מקום ואי אפשר לדעת מהיכן הם ירצו לתקשר איתכם ולכן שווה שתהיו גם אתם בכל מקום אפשרי. מערכת אומני צ'אנל מסוגלת לעבוד עם כל הפלטפורמות העיקריות וביניהן: פייסבוק, וואטסאפ, אינסטגרם, מסנג'ר, מיילים, טלפונים, צ'אטים, ווב צ'אט ועוד המון.

 • ערך מוסף ללקוחותיכם – לפעמים קל ללכת לאיבוד בכל מיני פלטפורמות ולייצר תכנים ייחודיים לכל אחת מהן. אבל חשוב שנזכור כי אנחנו מנסים לייצר חוויה אחידה ולבנות מותג. כדי לעשות זאת בצורה הטובה ביותר אנחנו חייבים לשמור על קו אחיד בין כל הפרסומים שלנו ותמיד לוודא שאנחנו מעניקים ערך מוסף.

 • דע את מסלול הלקוח – שילוב של תוכנות CRM יכול לעזור מאוד לעסק שלך בלהיות צעד אחד לפני הלקוח ולספק לו את חווית הקנייה הטובה ביותר. חשוב לדעת בדיוק מה השלבים שהלקוח עובר כדי שנוכל לשפר אותם ולהבטיח כי אף לקוח לא הולך לאיבוד לאורך הדרך.

הצוות שלנו ב – IP Tech ישמח לעמוד לשרותכם בכל שאלה שיש לכם ולהציע לעסק שלך את פתרונות התקשורת המתאימים ביותר.

בדיוק כפי שיש מגוון של מרכזיות לעסקים, כך קיימות חברות רבות שמספקות שירותי טלפוניה לעסקים. אבל לפני שמתחייבים לחברה שתספק את פתרונות התקשורת לעסק שלנו, מומלץ לבדוק מי החברה המדוברת ומה בדיוק היא מציעה. חברת IP Tech עובדת באופן שוטף עם החברות והארגונים הגדולים במשק, לצד מאות עסקים קטנים ובינוניים. אם יש לכם עוד שאלות על נושא מרכזיות לעסקים? צרו איתנו קשר או צלצלו למספר 0723946024 ונשמח להציע לכם את הפתרונות האפקטיביים ביותר עבור העסק שלכם.

למה לבחור במרכזיות של IPTech ?

ממשק WEB  נח לתפעול

גמישות לשינויים ותוספות

אבטחת מידע

יכולות גיבוי מתקדמות

חיבור למערכות ניהול

ייצור כחול לבן

לקבלת פרטים על התאמת מרכזיה לעסק כבר עכשיו השאירו פרטים או התקשרו 0723946024

מערכת מולטי-צ'אנל מספקת מגוון ערוצי תקשורת נפרדים עבור הלקוחות (טלפון, אימייל, צ'אט וכו'), אך כל ערוץ פועל באופן עצמאי. לעומת זאת, מערכת אומניצ'אנל מאחדת את כל הערוצים השונים תחת ממשק ניהול אחד, כך שלקוחות יכולים לעבור בין הערוצים בצורה רציפה וחלקה, תוך שמירה על רצף השיחה וההקשר.
על ידי אינטגרציה מלאה של כל ערוצי התקשורת, מערכת אומניצ'אנל מספקת חוויה לקוח אחידה ורציפה ללא קרעים או חוסר רציפות. הלקוחות זוכים למענה מהיר ולתקשורת חלקה דרך הערוץ המועדף עליהם, תוך שמירה על המשכיות גם אם הם עוברים לערוץ אחר במהלך השיחה. כל זאת מוביל לשביעות רצון גבוהה יותר ולנאמנות ארוכת טווח.
האומניצ'אנל כוללת יכולות מתקדמות של אוטומציה חכמה לתהליכים שונים, וכן יישומי בינה מלאכותית כמו צ'אטבוטים המסוגלים לתת מענה בסיסי ללקוחות. דבר זה מאפשר לארגון להקטין את הצורך בכוח אדם ולהשיג יעילות תפעולית גבוהה יותר. במקביל, כלי ניהול ובקרה מתקדמים תורמים לוויסות וייעול תהליכי העבודה.
יתרונות מפתח כוללים שיפור משמעותי בחוויית הלקוח, גידול במכירות ובשיעורי ההמרה, יעילות תפעולית גבוהה יותר עם חיסכון בעלויות, תובנות עמוקות להבנת התנהגות לקוחות, ויכולת התאמה ליישומים ארגוניים קיימים. בסופו של דבר, מדובר ביתרון תחרותי משמעותי המקנה לעסק יכולת להתמודד בהצלחה רבה יותר בסביבה העסקית התחרותית.

שמחים מאוד שבחרנו בפתרון של IPTech. מרגע הטמעת פתרון הטלפוניה הכולל, מערך שירות הלקוחות של החברה התייעל משמעותית <b> בנג'י דוידוביץ, מנהל שווק בייבי סטאר </b>
שמחים מאוד שבחרנו בפתרון של IPTech. מרגע הטמעת פתרון הטלפוניה הכולל, מערך שירות הלקוחות של החברה התייעל משמעותית בנג'י דוידוביץ, מנהל שווק בייבי סטאר
אנו נהנים מהגמישות שהמערכת מאפשרת לנו ומהחיסכון המשמעותי בהוצאות השוטפות של החברה <b> דנה זכילינסקי , מנמ"רית חברת משגב </b>
אנו נהנים מהגמישות שהמערכת מאפשרת לנו ומהחיסכון המשמעותי בהוצאות השוטפות של החברה דנה זכילינסקי , מנמ"רית חברת משגב
טוב לדעת שיש מישהו שדואג באמת למערכות התקשורת שלנו. זה מסיר דאגות מליבנו <b> יגאל אלקיים, מנהל תפעול עיתון הארץ </b>
טוב לדעת שיש מישהו שדואג באמת למערכות התקשורת שלנו. זה מסיר דאגות מליבנו יגאל אלקיים, מנהל תפעול עיתון הארץ
מצאנו כי פתרונות הטלפוניה של חברת IPTech מספקים מענה מקיף ברמת התכונות המתקדמות והאמינות הגבוהה <b> מיכאל אלטניקוב , מנמ"ר עירית אריאל </b>
מצאנו כי פתרונות הטלפוניה של חברת IPTech מספקים מענה מקיף ברמת התכונות המתקדמות והאמינות הגבוהה מיכאל אלטניקוב , מנמ"ר עירית אריאל
בעזרת פתרונות חברת IPTech הקמנו בזמן קצר ביותר רשת VOIP בין כלל אתרי החברה <b> גיל אלול, מנהל IT SURECOMP </b>
בעזרת פתרונות חברת IPTech הקמנו בזמן קצר ביותר רשת VOIP בין כלל אתרי החברה גיל אלול, מנהל IT SURECOMP
פתרון הזיהוי קולי אפשר לנו להפוך כל שיחה ננטשת לשיחת לקוח פוטנציאלי ולספק חווית לקוח טובה ביותר <b> שני גולדברג, מנהלת שווק רשת C-HOTELS </b>
פתרון הזיהוי קולי אפשר לנו להפוך כל שיחה ננטשת לשיחת לקוח פוטנציאלי ולספק חווית לקוח טובה ביותר שני גולדברג, מנהלת שווק רשת C-HOTELS
כדי להפיק את המרב מחוויית הלקוח המשודרגת ומכל היתרונות שמערכת האומניצ'אנל המתקדמת יכולה להעניק לעסק שלך - צור קשר עם צוות המומחים שלנו כבר היום!

השאירו פרטים ממש כאן ונחזור אליכם בהקדם האפשרי עם כל החבילות, האפשרויות והמרכזיות שיעזרו לעסק שלך להתחבר אל העתיד.