סופטפון – הפתרון המושלם לתקשורת עסקית שוטפת

הגיע הזמן להיפרד ממרכזיות טלפוניות גדולות ומסורבלות ולעבור לפתרון של המאה ה – 21 למערכות תקשורת לעסקים. סופטפון (Softphone) היא תוכנה שמיועדת לבעלי עסקים שמעוניינים לשדרג את שירות הלקוחות שלהם, לייעל את תהליך העבודה של הטלפנים ולייעל את העסק כדי להגיע ליעדים חלומיים. הסופטפון מאפשר לך ולעובדים שלך לבצע שיחות עסקיות מאובטחות מכל מקום בעולם, בכל זמן שנוח לך ומהמכשיר הסלולרי המועדף עליך.

חיבור סופט פון מבוצע בקלות ובמהירות על ידי אנשי מקצוע, ובזכות כך שהמערכת מבוססת על טכנולוגיית VoIP, היא נגישה מכל מקום שבו יש חיבור לאינטרנט. בעבור בעלי עסקים הסופט פון הוא לא העתיד, הוא ההווה וכבר ברגעים כאלו אלפי עסקים ברחבי העולם נהנים מהיתרונות הייחודיים של הטכנולוגיה המתקדמת הזו. אנחנו ב – IP Tech מספקים את שירותי הטלפוניה האיכותיים ביותר בישראל למוקדים טלפוניים, ארגוני ענק ועסקים קטנים כאחד. בעזרת שילוב של צוות טכני מיומן וטכנולוגיה מתקדמת, אנחנו משחררים את בעלי העסקים מרשתות הטלפוניה הישנות ומאפשרים להם לממשש את הפוטנציאל העסקי שלהם במלואו.

אצלנו ב - IP Tech תוכלו ליהנות מתוכנת סופטפון בעסק כחלק משירותי המרכזיה בענן שאנחנו מציעים לעסקים. לקבלת פרטים נוספים - צרו איתנו קשר.

לקבלת פרטים על התאמת סופטפון בעסק שלך כבר עכשיו השאירו פרטים או התקשרו 0723946024

מה זה Softphone?

ה – Softphone היא תוכנת VoIP (Voice Over Internet Protocol) שאפשר להתקין על כל מחשב, פלאפון נייד וטאבלט, כדי לבצע ולקבל שיחות מכל מקום שבו יש חיבור אינטרנט. סופטפון מתנהג כמו מרכזיה טלפונית קלאסית, רק שהממשק כולו דיגיטלי ומתבצע באמצעות תוכנה ייעודית. בעלת הצפנה איכותית ופיצ'רים נוספים שמסייעים לנציג השירות לבצע את עבודתו בצורה הטובה ביותר. במקרים רבים, הסופטפון משולב כחלק ממרכזיה וירטואלית היושבת בענן.

באופן מסורתי, סופט פון מתפקד כשלוחה אינטרנטית של המרכזיה המשרדית, והוא מציע אפילו ממשק ויזואלי ייעודי שמדמה את כל הפעולות שיש לטלפון ועוד יותר. המערכת עצמה בנויה בצורה אינטואיטיבית המאפשרת עבודה יעילה ומהירה, ללא צורך בהיכרות מעמיקה לפני כן. מדובר על חיסכון כלכלי עצום לעסק שמתבטא בטווח המיידי והארוך, אך מעבר לכך, מדובר על כלי שמאפשר התייעלות עסקית ושיפור ניכר באיכות השירות שניתן ללקוחות.

מערכות הסופטפון של IPTech יעניקו לכם יתרונות רבים:


גמישות מלאה

גמישות מלאה

כיוון שמדובר על שלוחה אינטרנטית שמתווספת כאפליקציה על המחשב, או על הסמארטפון, אפשר להוסיף ולהוריד שלוחות בצורה מיידית וכך למעשה העסק יכול לגדול ולצמוח בצורה חלקה יותר.

פרטיות מוגברת

פרטיות מוגברת

בשל העובדה שהטכנולוגיה מבוססת על רשת האינטרנט, יש בה דגש רב על אמצעי ההבטחה וההצפנה. כחלק מהמערך נעשה שימוש בטכנולוגיית SIP ששומרת גם על פרטיות העובדים שמשתמשים במערכת ממכשירם הפרטי.

גישה לנתונים

גישה לנתונים

כחלק מכך שהסופט פון הוא חלק מהמרכזיה בענן, יש לכל אחד מהעובדים גישה מלאה למערכת ה – CRM העסקית ולכל נתוני העבר של הלקוחות. כל זה נעשה מתוך דשבורד אחד והעובד יכול לגשת לכל פרט ונתון במהלך השיחה בצורה חלקה.

כלי אנליטיקה

כלי אנליטיקה

נוסף על היכולות הטכנולוגיות שמשפרות את ביצועי העובדים, סופטפון משמש גם ככלי ניתור ומעקב שמספק לבעל העסק מידע מלא על ביצועי העובדים. הנתונים נאספים באופן אוטומטי על ידי המערכת ובעזרת ניתור שלהם תוכל לשפר את ביצועי העסק.

ועוד שני יתרונות נוספים של הסופטפון לעסקים

  • אינטגרציה חלקה
    העובדה ש – Softphone היא למעשה אפליקציה שיושבת על גבי מכשיר דיגיטלי, מאפשרת לבצע אינטגרציה מלאה וחלקה של היישום עם מגוון רחב של תוספים אפשריים. כך אפשר לשלב בוט וואסטאפ, ניהול תורים, CRM ועוד המון כלים אחרים.

  • חיסכון כלכלי
    ואולי היתרון החשוב והמרכזי ביותר שיש לסופטפון על כל פתרונות התקשורת האחרים זה החיסכון הכלכלי שהוא מספק לעסק. מעבר למחיר ההתקנה ודמי השימוש, אין צורך לשלם על תחזוקה שוטפת ועל רכישה של מכשירים קצה כאלו ואחרים. אבל יותר מכך, העובדה שאפשר לגרוע ולהוסיף שלוחות הופכת את החיסכון הכלכלי גם לדיוק פיננסי.

יתרונות הסופטפון לעסקים

למה לבחור בסופטפון של IPTech ?

ממשק WEB  נח לתפעול

גמישות לשינויים ותוספות

אבטחת מידע

יכולות גיבוי מתקדמות

חיבור למערכות ניהול

ייצור כחול לבן

לקבלת פרטים על סופטפון לעסק שלך כבר עכשיו השאירו פרטים או התקשרו 0723946024

מחשב, או פלאפון, עם חיבור לאינטרנט ואוזניות. רצוי שהחיבור לאינטרנט יהיה איכותי ואמין כדי לשמור על הקו זמין ובלי בעיות.
במקום שיהיו כפתורים פיזיים, לסופטפון יש חייגן דיגיטלי שמספק את אותה הפונקציונליות. רק שבנוסף לכך, אפשר לשלב חייגן אוטומטי כדי לייעל את זמני ההמתנה בין שיחות.
כמו כל טכנולוגיה חדשה שמשלבים בעסק, יהיה צורך בהדרכה מסוימת. אבל חשוב להגיד כי מדובר על מערכת פשוטה מאוד לתפעול.

שמחים מאוד שבחרנו בפתרון של IPTech. מרגע הטמעת פתרון הטלפוניה הכולל, מערך שירות הלקוחות של החברה התייעל משמעותית <b>  בנג'י דוידוביץ, מנהל שווק בייבי סטאר  </b>
שמחים מאוד שבחרנו בפתרון של IPTech. מרגע הטמעת פתרון הטלפוניה הכולל, מערך שירות הלקוחות של החברה התייעל משמעותית בנג'י דוידוביץ, מנהל שווק בייבי סטאר
אנו נהנים מהגמישות שהמערכת מאפשרת לנו ומהחיסכון המשמעותי בהוצאות השוטפות של החברה <b> דנה זכילינסקי , מנמ"רית חברת משגב </b>
אנו נהנים מהגמישות שהמערכת מאפשרת לנו ומהחיסכון המשמעותי בהוצאות השוטפות של החברה דנה זכילינסקי , מנמ"רית חברת משגב
טוב לדעת שיש מישהו שדואג באמת למערכות התקשורת שלנו. זה מסיר דאגות מליבנו <b> יגאל אלקיים, מנהל תפעול עיתון הארץ </b>
טוב לדעת שיש מישהו שדואג באמת למערכות התקשורת שלנו. זה מסיר דאגות מליבנו יגאל אלקיים, מנהל תפעול עיתון הארץ
מצאנו כי פתרונות הטלפוניה של חברת IPTech מספקים מענה מקיף ברמת התכונות המתקדמות והאמינות הגבוהה <b> מיכאל אלטניקוב , מנמ"ר עירית אריאל </b>
מצאנו כי פתרונות הטלפוניה של חברת IPTech מספקים מענה מקיף ברמת התכונות המתקדמות והאמינות הגבוהה מיכאל אלטניקוב , מנמ"ר עירית אריאל
בעזרת פתרונות חברת IPTech הקמנו בזמן קצר ביותר רשת VOIP בין כלל אתרי החברה <b> גיל אלול, מנהל IT SURECOMP  </b>
בעזרת פתרונות חברת IPTech הקמנו בזמן קצר ביותר רשת VOIP בין כלל אתרי החברה גיל אלול, מנהל IT SURECOMP
פתרון הזיהוי קולי אפשר לנו להפוך כל שיחה ננטשת לשיחת לקוח פוטנציאלי ולספק חווית לקוח טובה ביותר <b> שני גולדברג, מנהלת שווק רשת C-HOTELS  </b>
פתרון הזיהוי קולי אפשר לנו להפוך כל שיחה ננטשת לשיחת לקוח פוטנציאלי ולספק חווית לקוח טובה ביותר שני גולדברג, מנהלת שווק רשת C-HOTELS
כדי להפיק את המרב מחוויית הלקוח המשודרגת ומכל היתרונות שמערכת האומניצ'אנל המתקדמת יכולה להעניק לעסק שלך - צור קשר עם צוות המומחים שלנו כבר היום!

השאירו פרטים ממש כאן ונחזור אליכם בהקדם האפשרי עם כל החבילות, האפשרויות והמרכזיות שיעזרו לעסק שלך להתחבר אל העתיד.