""
""

אפשר פשוט להתקשר 03-9041771 או להשאיר לנו פרטים:

מהם שירותי SMS לעסקים ואילו סוגי הודעות אפשר לשלוח?


מאז נשלחה הודעת ה - SMS הראשונה בשנת 1992 העולם אימץ לחיקו את הטכנולוגיה הזו והערכות כיום עומדות על קרוב ל – 20 ביליון הודעות טקסט שנשלחות ביום. צורת תקשורת זו היא אחת הנפוצות והמקובלות כיום וזו הסיבה העיקרית שגם העסק שלך צריך להיות מסוגל לשלוח הודעות ללקוחותיו באמצעות מערכת SMS. בעזרת שירותי מערכת SMS מתקדמים לעסקים ומוקד הודעות לעסקים תוכלו לקחת שליטה מלאה על הנושא ובמאמר זה נראה בדיוק אילו סוגי הודעות אפשר לשלוח ומה היתרון של התוכנות השונות שיש בשוק.

האבולוציה של שירותי ה – SMS ואיך הם עוזרים לעסק שלך

עד לפני כמה שנים הודעות SMS היו בעיקר כלי שיווקי ולקוחות רבים חששו לקבל הודעות מעסקים. בעקבות תופעות חוזרות ונשנות של ניצול לרעה אשר בוצעו על ידי עסקים מסוימים, המדינה חוקקה את חוק הספאם שמאפשר לקבל פיצוי של עד 1000 ₪ על הודעת SMS שנשלחה מעסק לאדם ללא אישורו. אבל מאז השתנו כמה דברים בעולם, ואומנם עדיין אי אפשר לשלוח הודעות ללא אישור מקדים, אך כיום תקשורת באמצעות הודעות היא אחת מהדרכים הנפוצות והמקובלות ביותר גם בעולם העסקי.

עולם פתרונות התקשורת לעסקים זיהה את הפוטנציאל של שירותי SMS לעסקים גדולים עוד מתחילתו, אך בשנים האחרונות חדרו לשוק מוצרים ושירותים חדשים המאפשרים גם משלוח של הודעות WhatsApp ומייל על אותה הפלטפורמה של שירותי ה – SMS והם אלו שהביאו לכך שגם עסקים קטנים וגדולים משתמשים כיום בשירותים אלו בלי סחבת בירוקרטית. 

כדי להבין בצורה הטובה ביותר למה יותר בעלי עסקים עוברים לנהל את התקשורת שלהם בעזרת תוכנות ניהול SMS אנחנו צריכים להבין מה היתרונות העסקיים שיש למערכת הזו להציע:

יתרונות שליחת הודעות SMS באמצעות מערכת שליחת הודעות לעסקים: 

 • מיידיות – הודעות טקסט הן צורת התקשורת המהירה והמיידית ביותר שיש כיום ומערכת שליחת ההודעות מאפשרת לנו להיות כל הזמן זמינים.

 • תקשורת ישירה – כל אחד ואחת מאיתנו מסתובבים כל היום עם הנייד, כך שמדובר על אמצעי תקשורת ישירה עם הלקוחות 24/7.

 • ניהול וסדר – תוכנות שליחת SMS מאפשרות ניהול מסודר של רשימת התפוצה ומעקב אחר משפך המכירות בצורה מלאה.

 • אוטומציה – בעזרת חיבור של התוכנה למרכזיה הווירטואלית אפשר לייצר תהליכי אוטומציה ולוודא שאף לקוח לא נופל בין הכיסאות.

 • חיסכון כלכלי – המחיר הבודד בעבור שליחת הודעת SMS הוא כמה אגורות, אבל כאשר שולחים כמות גדולה של הודעות ממערכת שליחת הודעות אפשר לקבל תעריפים מיוחדים וזולים במיוחד.

 • זה שונה – בשיווק תמיד צריך לרענן ולהפתיע את הלקוחות ומערכת שליחת SMS לעסק מאפשרת לנו לייצר הודעות אינטראקטיביות וייחודיות.

 • יד על הדופק – הנתונים שאפשר להוציא ממערכת ניהול הודעות SMS מסייעים לנו לראות שכל תהליך התקשורת עם הלקוחות מתקתק כמו שעון ובעזרת הנתונים אנחנו יכולים גם ממש למדוד את מאמצי השיווק שלנו בצורה ברורה.

שירותי SMS לעסקים

אילו סוגי הודעות אפשר לשלוח ממערכת SMS עסקית

אם עד לפני כמה שנים היינו יכולים לשלוח רק הודעות טקסט פשוטות, היום אנחנו יכולים לייצר חוויית תקשורת ייחודית באמצעות מרכזיות בענן שמתממשקות בקלות למגוון של מערכות חיצוניות. כדי שתוכלו להתרשם מהשדרוגים שעברו על התחום, ריכזנו כמה מסוגי ההודעות הבולטים ביותר שאפשר לייצר ולשלוח עם מערכות SMS לעסקים.

 • אימוג'י – האימוג'י השתלטו על חיינו בסערה ונדמה שיש אנשים שמתקשרים ביניהם רק בעזרת הצורות השונות שזמינות לנו בפלאפונים. כל מערכת שליחת הודעות SMS כיום מאפשרת שליחת אימוג'י בנוסף להודעות טקסטואליות.

 • קבצים – אפשר לצרף להודעות השיווקיות והעסקיות שאנחנו שולחים ללקוחות גם קבצים שונים. עיקר הקבצים הנתמכים על ידי הפלטפורמות השונות הם קבצי PDF וקבצי תמונה שונים, וכך אפשר לשלוח הסכמים וחוזים בצורה קלה ונוחה.

 • צ'אט בוט – הכלי החדיש ביותר בתחום שיווק ה – SMS הוא בנייה של תסריט מכירות אינטואיטיבי שיוצג ללקוח על ידי צ'אט בוט מתקדם. מדובר על כלי שיווקי חווייתי שחוסך עלויות ומגביר את אחוזי ההמרה בזכות החדשנות והמקוריות שהוא מציג.

 • הודעות קוליות – אם קהל הלקוחות שלכם הוא קהל חרדי, אתם וודאי יודעים שהודעות טקסט הן לא הפתרון בעבורכם, המערכות שיש לנו כיום מסוגלות לזהות את היות הטלפון כשר ולהמיר את ההודעה לפורמט TTS שהלקוח יכול לקבל.

אצלנו תוכלו למצוא מגוון של מרכזיות לעסקים שעליהם אפשר להתקין מערכות שליחת SMS. צרו איתנו קשר עוד היום ואחד מנציגנו ישמח לעמוד לשרותכם עם כל ההצעות המתאימות בדיוק לצרכיכם.למה אלפי לקוחות בוחרים ב IPTech ?

ספק אחד

מתאימים לכל לקוח פתרון כולל לכל כל צרכי התקשורת הארגונית המותאם לצרכים והמשאבים הקיימים

גמישות לשינויים

פתרונות כוללים שמתאימים את עצמם לצרכי העסק המשתנים עם אפשרות להתממשקות למערכות ניהול ותפעול חיצוניות

איכות ואמינות ללא פשרות

לא מתפשרים על איכות המוצרים, הפתרונות שלנו מיוצרים על ידי מיטב היצרנים

כל לקוח VIP

שירות 24/7 על ידי צוות תמיכה אדיב אמין ומהיר בעלי ידע נרחב וניסיון רב שנים


שמחים מאוד שבחרנו בפתרון של IPTech. מרגע הטמעת פתרון הטלפוניה הכולל, מערך שירות הלקוחות של החברה התייעל משמעותית <b> בנג'י דוידוביץ, מנהל שווק בייבי סטאר </b>
שמחים מאוד שבחרנו בפתרון של IPTech. מרגע הטמעת פתרון הטלפוניה הכולל, מערך שירות הלקוחות של החברה התייעל משמעותית בנג'י דוידוביץ, מנהל שווק בייבי סטאר
אנו נהנים מהגמישות שהמערכת מאפשרת לנו ומהחיסכון המשמעותי בהוצאות השוטפות של החברה <b> דנה זכילינסקי , מנמ"רית חברת משגב </b>
אנו נהנים מהגמישות שהמערכת מאפשרת לנו ומהחיסכון המשמעותי בהוצאות השוטפות של החברה דנה זכילינסקי , מנמ"רית חברת משגב
טוב לדעת שיש מישהו שדואג באמת למערכות התקשורת שלנו. זה מסיר דאגות מליבנו <b> יגאל אלקיים, מנהל תפעול עיתון הארץ </b>
טוב לדעת שיש מישהו שדואג באמת למערכות התקשורת שלנו. זה מסיר דאגות מליבנו יגאל אלקיים, מנהל תפעול עיתון הארץ
מצאנו כי פתרונות הטלפוניה של חברת IPTech מספקים מענה מקיף ברמת התכונות המתקדמות והאמינות הגבוהה <b> מיכאל אלטניקוב , מנמ"ר עירית אריאל </b>
מצאנו כי פתרונות הטלפוניה של חברת IPTech מספקים מענה מקיף ברמת התכונות המתקדמות והאמינות הגבוהה מיכאל אלטניקוב , מנמ"ר עירית אריאל
בעזרת פתרונות חברת IPTech הקמנו בזמן קצר ביותר רשת VOIP בין כלל אתרי החברה <b> גיל אלול, מנהל IT SURECOMP </b>
בעזרת פתרונות חברת IPTech הקמנו בזמן קצר ביותר רשת VOIP בין כלל אתרי החברה גיל אלול, מנהל IT SURECOMP
פתרון הזיהוי קולי אפשר לנו להפוך כל שיחה ננטשת לשיחת לקוח פוטנציאלי ולספק חווית לקוח טובה ביותר <b> שני גולדברג, מנהלת שווק רשת C-HOTELS </b>
פתרון הזיהוי קולי אפשר לנו להפוך כל שיחה ננטשת לשיחת לקוח פוטנציאלי ולספק חווית לקוח טובה ביותר שני גולדברג, מנהלת שווק רשת C-HOTELS