""
""

אפשר פשוט להתקשר 03-9041771 או להשאיר לנו פרטים:

8 פיצ'רים שישדרגו את העסק שלך לעסק חכם


בשנים האחרונות הכול הופך להיות חכם, מהטלפונים ועד הבתים הפרטיים שלנו. לאחרונה גם העולם העסקי חווה מהפכת דיגיטציה מואצת שהופכת אפילו את העסקים שלנו לחכמים. אך בעבור רבים המונח "עסק חכם" עדיין לא אומר יותר מידי והוא פשוט נשמע כמו משהו עתידני. במאמר זה אנחנו רוצים להראות עד כמה קל ופשוט להפוך כל עסק לעסק חכם בעזרת כמה תוספות ושדרוגים שאפשר להכניס במערכת הטלפוניה המשרדית כבר היום.

מה זה בכלל אומר עסק חכם?

במחשבה הראשונה של רבים מאיתנו ההגדרה לעסק חכם היא שמדובר על עסק שאפשר לשלוט עליו מרחוק, אך המחשבה הזו היא רק חלק אחד וקטן מההגדרה הרחבה של עסק חכם ומה שהוא מאפשר לנו לעשות. עסק חכם הוא בעיקרון עסק שמותקנות בו מערכות דיגיטליות מתקדמות המאפשרות להיטיב את ניהול העסק על ידי הגברת אפקטיביות העבודה והתייעלות ארגונית. 

בניגוד לאיך שאנחנו מדמיינים את זה, עסק חכם לא חייב להיות משהו מהעתיד, הוא יכול להיות עסק רגיל לכל עניין ודבר אך שבמקום מערכות התקשורת הרגילות יהיו מותקנות בו מערכות תקשורת מתקדמות. המערכות המתקדמות האלו כוללות בתוכן כמה מהפיצ'רים הבולטים ביותר שאפשר להכניס לעסק כדי להפוך אותו לחכם, גם בלי שהדבר יעלה לנו הון תועפות. ובחלק הבא נציין כמה מהפיצ'רים הבולטים ביותר שישדרגו את העסק שלך.

8 פיצ'רים שיהפכו את העסק שלך לעסק חכם

התחום של הפיכת המשרד לחכם נמצא אומנם בחיתוליו, המערכות כיום עדיין לא מאפשרות לנו שליטה מלאה כמו שאפשר לראות בסרטים, אך כמה מהתוספים שאנחנו עומדים להראות לכם בהחלט נראים כאילו נלקחו מסרט מדע בדיוני.

 • מזכירה אישית וירטואלית
  אם נגיד לכל בעל עסק קטן שהוא יכול ליהנות משירותיה של מזכירה מקצועית שתדע לנתב בעבורם את השיחות ולקבוע בעבורם פגישות ביומן בלי שיצטרך לשלם למזכירה הוא יחשוב שאנחנו משוגעים. אבל בעזרת שירותי מזכירה אישית וירטואלית אפשר לקבל תחליף לשירותי Back Office סיזיפיים ולתת למכונה לנתב ולקבל שיחות בעבורך. המזכירה האישית הווירטואלית יכולה אפילו לנהל בעבורך היומן ולעשות עוד המון דברים נוספים שיהפכו את החיים המקצועיים שלך למסודרים יותר.

 • ניווט קולי
  מערכות IVR הן המילה האחרונה בכל הקשור לתפריטים קוליים. מדובר על מערכת המבוססת שמע שיודעת לספק פתרון אינטראקטיבי ומדויק ללקוחות שמתקשרים לבית העסק ולנווט אותם בדיוק למקום הרצוי בלי שיצטרכו לעבור דרך בן אדם בשר ודם. היתרון הגדול במערכות האלו הוא כמובן הרושם הראשוני שהן מותירות על הלקוח, אך כמו כן הן חוסכות זמן המתנה רב ואפילו מאפשרות התממשקות עם שירותי הודעות SMS.

 • SIP Trunk
  העולם מתקדם לא רק בפתרונות אחסון וניווט שיחות, אלא חשוב יותר מכך בתצורה בה אנו מוציאים שיחות. במקום הרשת הקווית המוכרת של בזק, התקנת SIP Trunk מאפשרת לך לקבל ולהוציא שיחות על בסיס רשת האינטרנט. השינוי המהותי הזה מביא עימו חיסכון אדיר בכסף על הוצאות הטלפוניה, אך מעבר לכך הוא מאפשר נגישות מלאה מכל מקום והעברה של קבצי וידאו בנוסף לשיחות הקוליות.

 • גיבוי עסקי בענן
  כל מנהל מודע לחשיבות של שמירת המידע ואבטחתו, אך בעקבות העלייה בעבודה מהבית מנהלים רבים מחפשים פתרונות אחסון וגיבוי שיהיו נגישים מכל מקום ומאובטחים ברמה הגבוהה ביותר. שירותי גיבוי עסקי בענן מאפשרים לא רק אחסון מגובה ומסודר, אלא יותר מכך הם מבטיחים סריקה יומית של כל הקבצים המועלים לשרת כדי להבטיח שאף קובץ זדוני לא יחדור בטעות לארכיון.

 • מעקב ובקרה
  מערכות ה-IP שלנו יכולות להתממשק עם מגוון של מצלמות וגלאי עשן כדי לסייע לך להגביר את השמירה ואת האבטחה של העסק. המערכות האלו יכולות להיות מותאמות גם לבתי אבות ובתי מלון ולשמש מערכות בקרה או אפילו מוני חשמל ומים.

 • שיחות ועידה בווידאו
  כחלק משירותי המרכזיה לעסק שאנחנו מציעים אפשר להוסיף האפשרות לניהול חדרי ישיבות דיגיטליים. הכוונה היא לחדרי שיחות ועידה מוצפנים המשתמשים בווידאו ולא רק בסאונד. בעבור ארגונים וחברות שמחפשים פתרונות עבודה מרחוק מדובר על אחת מהדרכים היעילות ביותר לשמר את תפוקת העובדים ואת היכולת לעבוד כקבוצה.

 • בקרת מזגן
  עסקים רבים מחפשים דרכים גם להתייעל כלכלית וגם לחסוך בזיהום האוויר הסביבתי. בעסקים חכמים אפשר להתקין מערכות בקרת מזגן ייחודיות שמספקות התייעלות אנרגטית על ידי שילוב של חיישן תנועה שיודע לתפעל את המזגן בהתאם לכמות האנשים בחלל.

 • אבטחת העסק
  מערכות האבטחה החכמות שאפשר לחבר לעסק החכם יסייעו לכם להשיג שליטה על כל פרמטר במשרד, גם אם אתם נמצאים בחופשה בחו"ל. בעזרת מערכת של חיישנים ומצלמות מיוחדות תוכלו לא רק לראות ולשמוע כל דבר שמתרחש במשרד, אלא תוכלו לקבל גישה לפתיחה וסגירה של חלונות ודלתות ולעוד מגוון של פיצ'רים נוספים.

כל האפשרויות האלו יהפכו את המשרד שלך לחכם ומתקדם, אך מעבר לכך יש אפשרויות רבות נוספות כדי לקדם את העסק לשלב הבא. אחת מהאפשרויות האלו היא הקמה של קו טלפון וירטואלי אשר מעניק לעסק שלך שלוחות בין לאומיות. היתרון האמיתי של קו טלפון זה הוא שהלקוח שמחייג אליך משלם עבור שיחה מקומית, ולא משנה איפה הוא נמצא.

8 פיצרים להפיכת עסק לעסק חכם

הצוות המקצועי והמנוסה שלנו ב - IP Tech ישמח לעמוד לשרותכם בכל שאלה ותהייה שיש לכם בנושא הפיכת העסק לעסק חכם. אנחנו מאמינים בשקיפות ובבדיקה מקיפה של רשתות התקשורת הזמינות בבית העסק לפני שנתחייב על תוכנית הפעולה, זאת בעיקר כדי שנוכל תמיד להציע לך רק את השירותים המדויקים שמתאימים לך ושבאמת יעזרו לעסק שלך לצמוח.למה אלפי לקוחות בוחרים ב IPTech ?

ספק אחד

מתאימים לכל לקוח פתרון כולל לכל כל צרכי התקשורת הארגונית המותאם לצרכים והמשאבים הקיימים

גמישות לשינויים

פתרונות כוללים שמתאימים את עצמם לצרכי העסק המשתנים עם אפשרות להתממשקות למערכות ניהול ותפעול חיצוניות

איכות ואמינות ללא פשרות

לא מתפשרים על איכות המוצרים, הפתרונות שלנו מיוצרים על ידי מיטב היצרנים

כל לקוח VIP

שירות 24/7 על ידי צוות תמיכה אדיב אמין ומהיר בעלי ידע נרחב וניסיון רב שנים


שמחים מאוד שבחרנו בפתרון של IPTech. מרגע הטמעת פתרון הטלפוניה הכולל, מערך שירות הלקוחות של החברה התייעל משמעותית <b> בנג'י דוידוביץ, מנהל שווק בייבי סטאר </b>
שמחים מאוד שבחרנו בפתרון של IPTech. מרגע הטמעת פתרון הטלפוניה הכולל, מערך שירות הלקוחות של החברה התייעל משמעותית בנג'י דוידוביץ, מנהל שווק בייבי סטאר
אנו נהנים מהגמישות שהמערכת מאפשרת לנו ומהחיסכון המשמעותי בהוצאות השוטפות של החברה <b> דנה זכילינסקי , מנמ"רית חברת משגב </b>
אנו נהנים מהגמישות שהמערכת מאפשרת לנו ומהחיסכון המשמעותי בהוצאות השוטפות של החברה דנה זכילינסקי , מנמ"רית חברת משגב
טוב לדעת שיש מישהו שדואג באמת למערכות התקשורת שלנו. זה מסיר דאגות מליבנו <b> יגאל אלקיים, מנהל תפעול עיתון הארץ </b>
טוב לדעת שיש מישהו שדואג באמת למערכות התקשורת שלנו. זה מסיר דאגות מליבנו יגאל אלקיים, מנהל תפעול עיתון הארץ
מצאנו כי פתרונות הטלפוניה של חברת IPTech מספקים מענה מקיף ברמת התכונות המתקדמות והאמינות הגבוהה <b> מיכאל אלטניקוב , מנמ"ר עירית אריאל </b>
מצאנו כי פתרונות הטלפוניה של חברת IPTech מספקים מענה מקיף ברמת התכונות המתקדמות והאמינות הגבוהה מיכאל אלטניקוב , מנמ"ר עירית אריאל
בעזרת פתרונות חברת IPTech הקמנו בזמן קצר ביותר רשת VOIP בין כלל אתרי החברה <b> גיל אלול, מנהל IT SURECOMP </b>
בעזרת פתרונות חברת IPTech הקמנו בזמן קצר ביותר רשת VOIP בין כלל אתרי החברה גיל אלול, מנהל IT SURECOMP
פתרון הזיהוי קולי אפשר לנו להפוך כל שיחה ננטשת לשיחת לקוח פוטנציאלי ולספק חווית לקוח טובה ביותר <b> שני גולדברג, מנהלת שווק רשת C-HOTELS </b>
פתרון הזיהוי קולי אפשר לנו להפוך כל שיחה ננטשת לשיחת לקוח פוטנציאלי ולספק חווית לקוח טובה ביותר שני גולדברג, מנהלת שווק רשת C-HOTELS