איך לבחור מערכת טלפוניה לעסק שתספק תוצאות?

בעידן העסקים המודרני, תקשורת היא המפתח המרכזי להצלחה. בין שמדובר על תקשורת עם לקוחות, ספקים או עם העובדים שלנו, מערכת טלפוניה לעסק היא כלי חיוני שמסייע לנו לנהל את כלל האינטראקציות העסקיות שלנו. בשנים האחרונות, אם התפתחות הטכנולוגיה, אפשר לראות מעבר טבעי של עסקים שנוטשים את פתרונות התקשורת המסורתיים ועוברים לפתרונות חדשניים ובעיקר למערכות טלפוניה מבוססות ענן או כאלו שפועלות על גבי רשת האינטרנט, מה שנקרא מערכות VoIP. מכאן אפשר להבין כי בחירה במערכת טלפוניה לעסק היא לא רק החלטה טכנית, אלא מדובר על החלטה אסטרטגית עסקית שיכולה להשפיע על הצלחתו או כשלונו של העסק כולו. לפיכך, חיוני כי נבחר את המערכת המתאימה ביותר לצרכינו הספציפיים, תוך כדי הסתכלות על אפשרויות ההרחבה והגמישות העתידיים. בלב בחירת מערכת הטלפוניה עלינו להבין את ערכי הליבה של העסק שלנו ואת החזון הצמיחה שלנו לעתיד. על כל אלו ועוד נדבר במאמר זה.

חברת IP Tech היא מספקיות פתרונות התקשורת המובילות בישראל. בזכות השאיפה שלנו למציאות ולמציאת פתרונות טכנולוגיים איכותיים, אנחנו מספקים לאלפי לקוחותינו שירות אישי ומקצועי המבוסס על נתונים אובייקטיבים והתאמה מלאה לצרכיהם. לקבלת פרטים נוספים – צרו איתנו קשר עוד היום.

לקבלת פרטים על התאמת מערכת טלפוניה לעסק שלך כבר עכשיו השאירו פרטים או התקשרו 0723946024

פרמטרים לבחירת מערכת טלפוניה לעסק

 

בחירת מערכת הטלפוניה העסקית היא תהליך מורכב שמחייב התייעצות עם כלל הגורמים בחברה, ושיקול דעת מעמיק שמביט גם אל העתיד ולא רק אל הצרכים המיידיים. לפני שנקבל החלטה על סוג המערכת, וכדי שנוכל להבין האם בעבורנו עדיף מרכזיה וירטואלית בענן או מרכזיה פיזית, חשוב שנבין לעומק את צרכי התקשורת הייחודיים של העסק שלנו כדי שנוכל להתאים את הפתרון לצרכים אלו. להלן מספר פרמטרים שעלינו לדון בהם בהרחבה כדי שנוכל לקבל את התשובה המתאימה ביותר –

 • ראשית, עלינו להתחשב בגודל העסק ובהיקף צרכי התקשורת שלנו. עסק קטן עם מספר מועט של עובדים יסתפק בשלב הראשוני במערכת בסיסית, אך עסק עם מספר רב יותר של עובדים יזדקק למערכת שמסוגלת לבצע ניתוב שיחות בקלות בין מחלקות שונות ואפילו סניפים שיושבים באזורים שונים.

 • עוד אלמנט מהותי, שלא רבים חושבים עליו, הוא היבט התמיכה הטכנית. בעיות טכניות יכולות להתרחש בכל זמן, והן כנראה יתרחשו בזמנים הכי פחות נוחים, וחשוב מאוד שנדע שתמיד יהיה מי שיספק לנו תמיכה טכנית במהירות ובצורה יעילה.

 • גם אם אתם נמצאים כרגע בשלבי ההקמה של העסק, זה לא אומר שאתם צריכים להתאים את מערכת הטלפוניה רק לשלב הנוכחי. היתרון הגדול ביותר של מרכזיות מבוססות ענן ו – VoIP זה שאפשר להרחיב אותן בצורה טבעית עם צמיחת העסק. חשוב למצוא מערכת טלפוניה שמאפשרת שינויים וגמישות כדי שלא נהיה מוגבלים על ידי מערכת זו בעתיד.

 • זהו אולי אחד הפרמטרים החשובים ביותר – האבטחה. אבטחת מידע ושמירה על פרטיות הלקוחות ופרטיהם האישיים היא אחד האלמנטים הבסיסיים והחשובים ביותר שיש כיום במערכות טלפוניה. חשוב מאוד שנבחר מערכת מוצפנת ואיכותית שלא תהיה חדירה להתקפות זדוניות.

בחירה מושכלת של מערכת הטלפוניה תביא לשיפור היעילות התפעולית של העסק, תוך שהיא מספקת לנו פתרונות תקשורת מתקדמים ואיכותיים. כאשר מבינים את הצרכים והפרמטרים החשובים, אפשר לבחור את המערכת המתאימה ביותר לטווח הארוך.

מה הן מערכות הטלפוניה העסקיות הזמינות?

 

בעולם הטלפוניה העסקית המודרני קיימים כמה סוגים של מערכות, כאשר לכל אחת מהן יש את היתרונות ואת החסרונות הייחודיים שלה. בוא ונבחן את ההבדלים העיקריים בין שלושת סוגי המערכות הנפוצות ביותר כיום –

 • מערכות טלפוניה בענן (Cloud-Based):
  יתרונות: התקנה פשוטה, אין צורך בתשתית פיזית במקום, גמישות בהוספה או הסרה של קווים, אפשרות להתחברות מכל מקום ובכל זמן, עדכונים אוטומטיים. חסרונות: תלות באיכות האינטרנט, יכול להיות יקר יותר לאורך זמן.

 • מערכות טלפוניה VOIP (Voice Over Internet Protocol):
  יתרונות
  : איכות שיחה גבוהה, עלות נמוכה לשיחות בין-לאומיות, אפשרות לשילוב עם יישומים אחרים, גמישות בהתאמה לצרכי העסק. חסרונות: תלות באינטרנט המקומי, יכול להיות פגיע במקרה של תקיפות זדוניות.

 • מערכות טלפוניה פיזיות (Traditional PBX):
  יתרונות
  : אמינות גבוהה, איכות שיחה יציבה, אפשרות להתאמה לצרכים הספציפיים של העסק. חסרונות: התקנה מורכבת, עלות התחלתית גבוהה, קשה לשדרג או להתאים.

בנוסף לסוג המערכת שנבחר חשוב לבחור ספק איכותי ואמין. כדאי לבדוק המלצות וביקורות של לקוחות קיימים ולוודא שהספק מציע תמיכה טכנית זמינה ושירותי התקנה ותחזוקה. ספק מקצועי יבטיח שהמערכת תפעל ביעילות מרבית לאורך זמן רב ויסייע לנו בעת משברים ובעיות טכניות. הצוות המקצועי שלנו ב – IP Tech זמין לשירותכם 24/7 למתן סיוע מקצועי. לקבלת פרטים נוספים צרו איתנו קשר.


פורטל ניהול מתקדם

פורטל ניהול מתקדם

פורטל הניהול של מערכת הטלפוניה לעסקים מאפשר למנהלים לשלוט בכל היבטי התקשורת העסקית בקלות וביעילות. בפורטל אפשר לבצע התאמות לכל אחת מהשלוחות ולתכונות המערכת בהתאם לצרכי העסק. הפורטל מספק נתונים בזמן אמת ומציע כלי ניתוח מתקדמים, כך שתוכלו לעקוב אחרי תנועות השיחות, להגדיר ניתוב אוטומטי ולהתאים את השירותים לארגון בצורה דינמית.

ניתוב שיחות חכם

ניתוב שיחות חכם

תכונת ניתוב השיחות במערכת הטלפוניה העסקית מבטיחה שכל שיחה נכנסת תגיע במהירות ובדיוק אל היעד המתאים. המערכת משתמשת בהגדרות מותאמות כדי לכוון את השיחות לשלוחות או למחלקות הנכונות, ובכך משפרת את חוויית השירות ללקוחות. ניתוב השיחות משולב עם תכונות כמו IVR והאפשרות להגדרת עדיפויות, מה שמבטיח ניהול יעיל של כל פנייה ומינימום זמני המתנה.

שיחות ועידה מקוונות

שיחות ועידה מקוונות

מערכת הטלפוניה לעסקים כוללת יכולות שיחות ועידה מתקדמות, שמאפשרות לארגון שלכם לקיים פגישות קבוצתיות מרחוק. תכונה זו מספקת תמיכה בשיחות קוליות או וידאו עם משתתפים רבים, תוך שילוב כלים לשיתוף מסך ומסמכים. שיחות הוועידה עוזרות לעסק לחסוך בזמן ובמשאבים ומשפרות את שיתוף הפעולה בין צוותים, גם אם הם עובדים במקומות שונים או אפילו במדינות שונות.

ניהול תור שיחות מתקדם

ניהול תור שיחות מתקדם

ניהול תור שיחות חכם במערכת הטלפוניה עוזר לסדר את כל השיחות הנכנסות לפי סדר עדיפויות או זמן ההמתנה. התכונה משפרת את שירות הלקוחות בכך שהיא מצמצמת את זמני ההמתנה ומשדרגת את חוויית הלקוח. המערכת מאפשרת גם שילוב עם כלים נוספים כמו וואטסאפבוט.

למה לבחור במערכת טלפוניה לעסק מבית IPTech ?

ממשק WEB  נח לתפעול

גמישות לשינויים ותוספות

אבטחת מידע

יכולות גיבוי מתקדמות

חיבור למערכות ניהול

ייצור כחול לבן

מערכת טלפוניה לעסק מבוססת ענן מספקת מגוון יתרונות המאפשרים לעסק שלך לפעול בצורה חלקה ויעילה:
גמישות וניידות: מאפשרת לעובדים גישה למערכת מכל מקום בעולם, דבר שמחזק את התמיכה בעבודה מרחוק.
חיסכון בעלויות: אין צורך בהתקנות ותשתיות פיזיות, מה שמפחית את עלויות התחזוקה והניהול.
אבטחה מתקדמת: המערכות כוללות הצפנות ואימותים דו-שלביים המגנים על המידע הרגיש של העסק.
עדכונים אוטומטיים: המערכת מתעדכנת באופן אוטומטי, כך שהעסק תמיד נהנה מהגרסה האחרונה של התוכנה ללא עלויות נוספות.
מערכת ניתוב שיחות במערכת טלפוניה לעסק מבטיחה שכל שיחה נכנסת מנותבת בצורה מהירה ויעילה ליעד הנכון:
שיפור חוויית הלקוח: הנתב מקצר את זמני ההמתנה על ידי ניתוב שיחות למוקדים המתאימים או לשלוחות הייעודיות לפי הצורך.
הגברת היעילות התפעולית: המערכת מנתבת שיחות לפי הגדרות מראש, מה שמקל על צוות השירות ומאפשר להם להתמקד בלקוחות הזקוקים לעזרה.
אפשרויות התאמה אישית: ניתן להגדיר כללים שונים לניתוב שיחות לפי שעות, ימי עבודה או סוג השיחה, מה שמאפשר גמישות מרבית בניהול השירות.
מערכת טלפוניה לעסק ניתנת לשילוב מלא עם מערכות ניהול ארגוניות אחרות, כגון CRM ו-ERP, מה שמספק יתרונות רבים:
אינטגרציה עם CRM: המערכת יכולה להתחבר למערכת ניהול הלקוחות (CRM) של העסק, מה שמאפשר למנהלים לקבל מידע על לקוחות במהלך השיחה ולשפר את הטיפול בהם.
שיפור זרימת העבודה: החיבור למערכות ERP עוזר למנהלנים לנהל שיחות והזמנות בצורה יעילה יותר, ולסנכרן בין פעולות השיחה והנתונים הארגוניים.
ניטור ודיווח: אינטגרציה עם מערכות ניהול מאפשרת לעקוב אחרי ביצועי השיחות ולהפיק דוחות שיסייעו בניתוח ביצועים ושיפור תהליכים.
מערכת טלפוניה לעסק מצוידת בתכונות אבטחה מתקדמות שנועדו להגן על התקשורת העסקית ועל נתוני הלקוחות. המערכות המודרניות כוללות הצפנת שיחות, אימות דו-שלבי, וחסימה מפני גישה לא מורשית, מה שמבטיח שתקשורת העסק תהיה מוגנת מפני ניסיונות פריצה ותוקפים זדוניים. בנוסף, מערכות אלו מציעות גם יכולות גיבוי ושחזור נתונים אוטומטיות, כך שהעסק יכול להמשיך לפעול בצורה חלקה גם במקרה של תקלה טכנית או אובדן מידע. בחירה במערכת טלפוניה עם רמות אבטחה גבוהות מעניקה שקט נפשי ומבטיחה שהמידע הרגיש של העסק ולקוחותיו נשמר בטוח.

שמחים מאוד שבחרנו בפתרון של IPTech. מרגע הטמעת פתרון הטלפוניה הכולל, מערך שירות הלקוחות של החברה התייעל משמעותית <b> בנג'י דוידוביץ, מנהל שווק בייבי סטאר </b>
שמחים מאוד שבחרנו בפתרון של IPTech. מרגע הטמעת פתרון הטלפוניה הכולל, מערך שירות הלקוחות של החברה התייעל משמעותית בנג'י דוידוביץ, מנהל שווק בייבי סטאר
אנו נהנים מהגמישות שהמערכת מאפשרת לנו ומהחיסכון המשמעותי בהוצאות השוטפות של החברה <b> דנה זכילינסקי , מנמ"רית חברת משגב </b>
אנו נהנים מהגמישות שהמערכת מאפשרת לנו ומהחיסכון המשמעותי בהוצאות השוטפות של החברה דנה זכילינסקי , מנמ"רית חברת משגב
טוב לדעת שיש מישהו שדואג באמת למערכות התקשורת שלנו. זה מסיר דאגות מליבנו <b> יגאל אלקיים, מנהל תפעול עיתון הארץ </b>
טוב לדעת שיש מישהו שדואג באמת למערכות התקשורת שלנו. זה מסיר דאגות מליבנו יגאל אלקיים, מנהל תפעול עיתון הארץ
מצאנו כי פתרונות הטלפוניה של חברת IPTech מספקים מענה מקיף ברמת התכונות המתקדמות והאמינות הגבוהה <b> מיכאל אלטניקוב , מנמ"ר עירית אריאל </b>
מצאנו כי פתרונות הטלפוניה של חברת IPTech מספקים מענה מקיף ברמת התכונות המתקדמות והאמינות הגבוהה מיכאל אלטניקוב , מנמ"ר עירית אריאל
בעזרת פתרונות חברת IPTech הקמנו בזמן קצר ביותר רשת VOIP בין כלל אתרי החברה <b> גיל אלול, מנהל IT SURECOMP </b>
בעזרת פתרונות חברת IPTech הקמנו בזמן קצר ביותר רשת VOIP בין כלל אתרי החברה גיל אלול, מנהל IT SURECOMP
פתרון הזיהוי קולי אפשר לנו להפוך כל שיחה ננטשת לשיחת לקוח פוטנציאלי ולספק חווית לקוח טובה ביותר <b> שני גולדברג, מנהלת שווק רשת C-HOTELS </b>
פתרון הזיהוי קולי אפשר לנו להפוך כל שיחה ננטשת לשיחת לקוח פוטנציאלי ולספק חווית לקוח טובה ביותר שני גולדברג, מנהלת שווק רשת C-HOTELS
כדי להפיק את המרב מחוויית הלקוח המשודרגת ומכל היתרונות שמרכזיה טלפוניה יכולה להעניק לעסק שלך - צור קשר עם צוות המומחים שלנו כבר היום!

השאירו פרטים ממש כאן ונחזור אליכם בהקדם האפשרי עם כל החבילות, האפשרויות והמרכזיות שיעזרו לעסק שלך להתחבר אל העתיד.