""
""

אפשר פשוט להתקשר 03-9041771 או להשאיר לנו פרטים:

עד כמה מאובטחת מרכזיה וירטואלית בענן?


אימוץ של עסקים את טכנולוגית הענן הולך וגובר בשנה האחרונה וכחלק מהתהליך זה, אנחנו רואים עלייה חדה גם בביקוש למרכזיות וירטואליות בענן. לצד הביקוש ההולך וגובר, רבים פונים אלינו עם חששות מפני רמת האבטחה של מרכזיה וירטואלית בענן. כחברה המתמחה בהתאמה של פתרונות טלפוניה לעסקים, IPTech מבינה את החשיבות של אבטחת המרכזיה והחשש של בעלי העסקים מחדירה לנתוני העסק.

טכנולוגית הענן מתקדמת בקצב מטורף, רק בשלוש השנים האחרונות חל זינוק בלתי נתפס במספר חידושים מרכזיים הנוגעים לנושאים של אבטחת מרכזיות בענן, בזכותם החששות מפני בעיות אבטחה במרכזיות וירטואלית שייכות לעבר.

הפחד ממרכזיה בענן

למרות השיפורים באבטחה, עדיין יש בעלי עסקים ששומעים את המילה "ענן" וגל של חשש עובר בגופם. אותם בעלי עסקים משוכנעים כי מעבר למרכזיה וירטואלית, בהכרח אומר כי כל הנתונים שלהם יהיו חשופים לעיני כל. אז כדי לנסות ולעזור להפיג את הפחדים הללו, החלטנו לענות על השאלות הבוערות ביותר בכל הקשור לאבטחת מרכזיה וירטואלית בענן.

 • מרכזיות וירטואליות הן דבר יחסית חדש, האם זה אומר שהן פגיעות יותר לפריצות מאשר מרכזיות פיזיות?

  • לא. חלק מן החשש נובע ממידע מוטעה. למעשה לא מדובר על טכנולוגיה חדשה של השנים האחרונות, אלא בפועל מדובר על המצאה שנמצאת איתנו כבר קרוב לשלושים שנה והצבאות המתקדמים ביותר כבר משתמשים בטכנולוגית הענן בזכות רמת האבטחה הגבוהה שלה.

 • האם מעבר למרכזיה בענן יגביל את הגישה שלי לנתונים?

 • שמעתי שרמת האבטחה בטלפון קווי גבוהה מאשר בשירותי הענן, האם זה נכון?

  • העובדה ששירותי הענן לא נמצאים במשרד, אלא מאובטחים על ידי כמה מערכי אבטחה במיקומים מאובטחים הופכת את השימוש במרכזיה בענן לבטוחה יותר מאשר מרכזיה קווית.

 

IP Tech דואגים לאבטחת המרכזיה הוירטואלית שלך

חברת IPTech מספקת הרבה יותר מאשר מרכזיות לעסקים, אנחנו דואגים לכל הפרמטרים הנלווים ודואגים שחוויית השימוש של העסק שלך ממערכת הטלפוניה תהיה לא פחות ממדהימה. כחלק מהשירות שלנו, אנחנו מספקים מערך אבטחה מוגבר אשר מטרתו למנוע מאיומים ומפגיעות בלקוחותינו.

מערכות ה - VoIP החדישות שאנחנו מציעים מאפשרות הוספה של תוספי אבטחה מרובים, מה שמעניק עוד רובד הגנה עבור העסק. כדי שהעסק שלך יוכל ליהנות משקט נפשי, גיבשנו כמה טיפים מרכזיים להימנעות מפריצות אבטחה במרכזיה הוירטואלית.

 • מרבית הפרצות למרכזיות וירטואליות מתרחשות בעקבות העובדה שלא החליפו את הסיסמא הראשונית שהגיעה עם המערכת. חשוב גם להחליף את סיסמאות כל המשתמשים באופן קבוע ותדיר, ומובן שלא לרשום אותם במקום שכולם רואים.

 • תחזוקה שוטפת של הרשת יכולה לסייע לנו לאתר בעיות עוד בטרם הן מתרחשות. כיוון שהמרכזיה הוירטואלית יושבת על רשת האינטרנט, חשוב לבדוק את האבטחה שמספקת לנו חברת האינטרנט ולוודא כי הרשת עומדת בתקנים העדכניים.

 • אחד היתרונות של מרכזיות וירטואליות היא העובדה שאפשר להתחבר אליהן מכל מקום והעובד לא חייב להגיע למשרד, אך מדובר גם על הדרך הקלה יותר לפריצה לכם למערכת. חשוב להקפיד על נהלי עבודה מסודרים.

אם אתם מעוניינים לדעת יותר על ההבדלים בין מרכזיות וירטואליות למרכזיות פיזיות, יש לנו מאמר שבוחן את יחסי העלות תועלת של כל אחת מסוגי המרכזיות. לקבלת פרטים נוספים על אבטחת מרכזיות וירטואליות בענן, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ב – IPTech וצוות המומחים שלנו ישמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.למה אלפי לקוחות בוחרים ב IPTech ?

ספק אחד

מתאימים לכל לקוח פתרון כולל לכל כל צרכי התקשורת הארגונית המותאם לצרכים והמשאבים הקיימים

גמישות לשינויים

פתרונות כוללים שמתאימים את עצמם לצרכי העסק המשתנים עם אפשרות להתממשקות למערכות ניהול ותפעול חיצוניות

איכות ואמינות ללא פשרות

לא מתפשרים על איכות המוצרים, הפתרונות שלנו מיוצרים על ידי מיטב היצרנים

כל לקוח VIP

שירות 24/7 על ידי צוות תמיכה אדיב אמין ומהיר בעלי ידע נרחב וניסיון רב שנים


שמחים מאוד שבחרנו בפתרון של IPTech. מרגע הטמעת פתרון הטלפוניה הכולל, מערך שירות הלקוחות של החברה התייעל משמעותית <b> בנג'י דוידוביץ, מנהל שווק בייבי סטאר </b>
שמחים מאוד שבחרנו בפתרון של IPTech. מרגע הטמעת פתרון הטלפוניה הכולל, מערך שירות הלקוחות של החברה התייעל משמעותית בנג'י דוידוביץ, מנהל שווק בייבי סטאר
אנו נהנים מהגמישות שהמערכת מאפשרת לנו ומהחיסכון המשמעותי בהוצאות השוטפות של החברה <b> דנה זכילינסקי , מנמ"רית חברת משגב </b>
אנו נהנים מהגמישות שהמערכת מאפשרת לנו ומהחיסכון המשמעותי בהוצאות השוטפות של החברה דנה זכילינסקי , מנמ"רית חברת משגב
טוב לדעת שיש מישהו שדואג באמת למערכות התקשורת שלנו. זה מסיר דאגות מליבנו <b> יגאל אלקיים, מנהל תפעול עיתון הארץ </b>
טוב לדעת שיש מישהו שדואג באמת למערכות התקשורת שלנו. זה מסיר דאגות מליבנו יגאל אלקיים, מנהל תפעול עיתון הארץ
מצאנו כי פתרונות הטלפוניה של חברת IPTech מספקים מענה מקיף ברמת התכונות המתקדמות והאמינות הגבוהה <b> מיכאל אלטניקוב , מנמ"ר עירית אריאל </b>
מצאנו כי פתרונות הטלפוניה של חברת IPTech מספקים מענה מקיף ברמת התכונות המתקדמות והאמינות הגבוהה מיכאל אלטניקוב , מנמ"ר עירית אריאל
בעזרת פתרונות חברת IPTech הקמנו בזמן קצר ביותר רשת VOIP בין כלל אתרי החברה <b> גיל אלול, מנהל IT SURECOMP </b>
בעזרת פתרונות חברת IPTech הקמנו בזמן קצר ביותר רשת VOIP בין כלל אתרי החברה גיל אלול, מנהל IT SURECOMP
פתרון הזיהוי קולי אפשר לנו להפוך כל שיחה ננטשת לשיחת לקוח פוטנציאלי ולספק חווית לקוח טובה ביותר <b> שני גולדברג, מנהלת שווק רשת C-HOTELS </b>
פתרון הזיהוי קולי אפשר לנו להפוך כל שיחה ננטשת לשיחת לקוח פוטנציאלי ולספק חווית לקוח טובה ביותר שני גולדברג, מנהלת שווק רשת C-HOTELS