""
""

אפשר פשוט להתקשר 03-9041771 או להשאיר לנו פרטים:

מהם פתרונות התקשורת המומלצים לעסקים?


כחברה המתמחה בפתרונות תקשורת לעסקים, אנחנו ב – IPTech מתעדכנים כל הזמן על החידושים ועל הפתרונות השונים בעולם התקשורת. כדי לסייע גם לעסק שלך למצוא את הפתרון שמתאים לו החלטנו להכין מאמר שיסקור את פתרונות התקשורת לעסקים קטנים שכדאי לכל בעל עסק לבחון.

מה חשוב לבחון בפתרונות תקשורת לעסקים?

למרות שכל עסק בארצנו סובל מקשיים, עסקים קטנים במדינת ישראל נאלצים להתמודד עם מגוון רחב יותר של אתגרים ואחד מהם הוא מציאת פתרונות תקשורת המתאימים ביותר לצרכי העסק. אך כאשר אנחנו מרחיבים את היריעה, אפשר לראות כי למעשה צרכי העסק העכשוויים לאו דווקא רלוונטיים לצרכים העתידיים של החברה ולכן יש כמה פרמטרים שעלינו לבחון:

 • התשתית – כאשר אנחנו מדברים למשל על מרכזיות לעסקים קטנים חשוב להבין כי ישנן כמה תשתיות שעליהן יכולה המרכזיה להיות מבוססת. יש את התשתית הטלפונית הרגילה והמיושנת שנקראת "ציר PRI", ישנה את התשתית האינטרנטית וישנן תשתיות מתקדמות כמו SIP Trunk היושבות על רשת האינטרנט אך מגובות בפרוטוקולי אבטחה מתקדמים.

 • אופן הגבייה – כמובן שלכל עסק חשוב להבין מה יהיו ההוצאות שלו, אך לעסקים קטנים שבהם תזרים המזומנים הוא לא גבוה מדובר בעניין אקוטי במיוחד. לכן, חשוב מאוד להבין איך מתבצע התשלום – האם משלמים מחיר קבוע או שמה המחיר הוא לפי השימוש בפועל.

 • פיצ'רים ותוספים – בכל הקשור לפתרונות תקשורת לעסקים קטנים ישנו עולם שלם של תוספים ופיצ'רים שאפשר להוסיף למערכת הבסיסית. לא משנה מה התוספים שבהם אתם משתמשים עכשיו, חשוב לבחון האם אפשר להוסיף ולשנות את הפיצ'רים בהתאם להתפתחות העסק.

 • התרחבות ושלוחות – חשוב לבדוק האם המרכזיה לעסק ופתרונות התקשורת כמכלול יכולים להכיל התרחבות של העסק. הבסיס הוא כמובן יצירה של שלוחות נוספות, אך במקרים שבהם העסק מתרחב ללוקיישנים נוספים גם חשוב להבין מה עלינו לעשות וכיצד המערכת תסייע לנו.

עקים קטנים - אלו פתרונות התקשורת בעבורכם

מה הם פתרונות התקשורת המומלצים ביותר לעסקים?

אז אחרי שעברנו על האלמנטים והפרטים שיש לבחון לפני שבוחרים בפתרונות תקשורת, הגיע הזמן שנסקור כמה מהפתרונות היעילים שיש כיום בשוק. שימו לב כי הפתרונות המוצעים כאן יכולים להתאים למגוון רחב של עסקים, אך ככלל אצבע תמיד מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע לפני התחייבות לפתרון תקשורת מסוים.

 • מרכזיה בענן – תחום התקשורת חווה פריחה בזכות השיפורים הטכנולוגים שעוברים על האינטרנט. כיום מרכזיה בענן מאפשרת לעסק להיות זמין 24/7 וליהנות משירותים כמו , נתב שיחות וירטואלי, fax2mail, הקלטת שיחות ואחסונן, חיבור עם מערכת CRM ועוד המון אפשרויות שהופכות את התקשורת בין העסק ללקוחות לאיכותית יותר.

 • שירותי IVR – תשכחו מתפריטים קוליים שדורשים מהלקוחות להאזין לתפריטים בלתי נגמרים, היום העולם עובר לשירותי IVR המספקים תפריטים אינטראקטיביים שמקלים על הלקוח להגיע בדיוק לאן שהוא רוצה וליהנות משירות אישי ואיכותי יותר.

 • זיהוי קולי – ההגדרה זיהוי קולי מעט מבלבלת כי למעשה מדובר על שירות המבוסס אינטליגנציה מלאכותית שמספק לעסק שלכם מרכזן אוטומטי 24/7. בעזרת שימוש בטכנולוגיית NLP המיושמת על גבי קול אנושי, הלקוחות שלכם ייהנו מחוויית שירות לקוחות ייחודית שאין לרבים אחרים.

אצלנו בIP Tech תמצאו את כל פתרונות התקשורת המתקדמים ביותר שקיימים בשוק. הצוות שלנו ישמח לעמוד לשרותכם בכל שאלה שיש לכם וכמובן שנשמח לשמוע על הצרכים של העסק שלכם כדי שנוכל לייצר בעבורכם את הפתרון המושלם והמותאם ביותר לצרכיכם. לפרטים ושאלות צרו איתנו קשר עוד היום.למה אלפי לקוחות בוחרים ב IPTech ?

ספק אחד

מתאימים לכל לקוח פתרון כולל לכל כל צרכי התקשורת הארגונית המותאם לצרכים והמשאבים הקיימים

גמישות לשינויים

פתרונות כוללים שמתאימים את עצמם לצרכי העסק המשתנים עם אפשרות להתממשקות למערכות ניהול ותפעול חיצוניות

איכות ואמינות ללא פשרות

לא מתפשרים על איכות המוצרים, הפתרונות שלנו מיוצרים על ידי מיטב היצרנים

כל לקוח VIP

שירות 24/7 על ידי צוות תמיכה אדיב אמין ומהיר בעלי ידע נרחב וניסיון רב שנים


שמחים מאוד שבחרנו בפתרון של IPTech. מרגע הטמעת פתרון הטלפוניה הכולל, מערך שירות הלקוחות של החברה התייעל משמעותית <b> בנג'י דוידוביץ, מנהל שווק בייבי סטאר </b>
שמחים מאוד שבחרנו בפתרון של IPTech. מרגע הטמעת פתרון הטלפוניה הכולל, מערך שירות הלקוחות של החברה התייעל משמעותית בנג'י דוידוביץ, מנהל שווק בייבי סטאר
אנו נהנים מהגמישות שהמערכת מאפשרת לנו ומהחיסכון המשמעותי בהוצאות השוטפות של החברה <b> דנה זכילינסקי , מנמ"רית חברת משגב </b>
אנו נהנים מהגמישות שהמערכת מאפשרת לנו ומהחיסכון המשמעותי בהוצאות השוטפות של החברה דנה זכילינסקי , מנמ"רית חברת משגב
טוב לדעת שיש מישהו שדואג באמת למערכות התקשורת שלנו. זה מסיר דאגות מליבנו <b> יגאל אלקיים, מנהל תפעול עיתון הארץ </b>
טוב לדעת שיש מישהו שדואג באמת למערכות התקשורת שלנו. זה מסיר דאגות מליבנו יגאל אלקיים, מנהל תפעול עיתון הארץ
מצאנו כי פתרונות הטלפוניה של חברת IPTech מספקים מענה מקיף ברמת התכונות המתקדמות והאמינות הגבוהה <b> מיכאל אלטניקוב , מנמ"ר עירית אריאל </b>
מצאנו כי פתרונות הטלפוניה של חברת IPTech מספקים מענה מקיף ברמת התכונות המתקדמות והאמינות הגבוהה מיכאל אלטניקוב , מנמ"ר עירית אריאל
בעזרת פתרונות חברת IPTech הקמנו בזמן קצר ביותר רשת VOIP בין כלל אתרי החברה <b> גיל אלול, מנהל IT SURECOMP </b>
בעזרת פתרונות חברת IPTech הקמנו בזמן קצר ביותר רשת VOIP בין כלל אתרי החברה גיל אלול, מנהל IT SURECOMP
פתרון הזיהוי קולי אפשר לנו להפוך כל שיחה ננטשת לשיחת לקוח פוטנציאלי ולספק חווית לקוח טובה ביותר <b> שני גולדברג, מנהלת שווק רשת C-HOTELS </b>
פתרון הזיהוי קולי אפשר לנו להפוך כל שיחה ננטשת לשיחת לקוח פוטנציאלי ולספק חווית לקוח טובה ביותר שני גולדברג, מנהלת שווק רשת C-HOTELS