איך נתב שיחות מייעל את הפעילות השוטפת במשרד?

מה זה נתב שיחות עסקי?

בעולם הטלפוניה נתב שיחות הוא כלי המאפשר לכל מי שמתקשר להגיע ליעדו בצורה אוטומטית וללא כל מאמץ. בעבר היינו זקוקים לשירותיה של מרכזיה פיזית וצוות של טלפנים כדי לבצע את הפעולות שנתב שיחות אוטומטי מבצע בעבורנו כיום. נתבי שיחות מודרניים כבר לא יושבים בכלל במשרד, למעשה כיום הם משולבים באופן אינטגרלי כחלק ממרכזיות הענן הנפוצות ביותר. נתב שיחות משמש תחליף לכל האופרציה המיושנת ובשורה התחתונה התמורה שאותה מקבלים שווה לזו שהיינו מקבלים ממזכירה, רק שבמקרה הזה הכול מבוצע בצורה ממוחשבת ואוטומטית.

המהפכה הטכנולוגית בעולם התקשורת העסקית והטלפוניה איפשרה לנתבי שיחות לעסק להתפתח ולהציע מגוון רחב של פתרונות מתקדמים, המותאמים לצרכים הספציפיים של כל עסק. כך למשל, אפשר להגדיר תוכניות ניתוב שיחות מותאמות אישית, הכוללות אפשרויות רבות כמו הפניה אוטומטית לפי תחומי אחריות העובדים, ניהול תורים מתקדם ויכולת להפנות שיחות לסניפים או למחלוקות שונות בצורה אוטומטית וחכמה. כמו כן, נתב שיחות וירטואלי תומך באינטגרציה עם מערכות ניהול לקוחות (CRM), מה שמאפשר לעסקים לספק שירות אישי יותר וממוקד יותר. המעבר לנתבי שיחות בענן מאפשר גמישות גדולה יותר, ניהול קל יותר של התקשורת העסקית, ומגוון רחב של אפשרויות המספקות פתרון יעיל ואיכותי לאתגרי הטלפוניה המודרנית.

לקבלת פרטים על התאמת נתב שיחות עסקי אצלך במשרד כבר עכשיו השאירו פרטים או התקשרו 0723946024

מה נתב שיחות וירטואלי יכול לעשות?

בזכות הפריצה הטכנולוגית שמאפיינת את כל תחום פתרונות התקשורת לעסקים, נתב שיחות מסוגל לעשות כל דבר שנציג אנושי מסוגל לעשות, ואפילו יותר מכך.

 • העברה של שיחה לשלוחה המתאימה
 • העברה של שיחות לתא קולי
 • העברת אינפורמציה רלוונטית ללקוח
 • תפריטי ניווט קוליים
 • מאפשר ללקוח המתקשר לבחור את המחלקה הרצויה
 • אפשרות לשילוב של מרכזיה בכמה שפות
 • מספר טלפון אחד לסניפים שונים
 • מעניק חוויה ייחודית ללקוח

נתבי השיחות העסקיים של IPTech יעניקו לכם יתרונות רבים:


זמינות בכל מקום ובכל שעה

זמינות בכל מקום ובכל שעה

אחת התופעות הנפוצות ביותר כיום בעולם העסקים הוא לקוחות שמתקשרים ומנתקים מהר מאוד ברגע שלא עונים להם, לכן קשה מאוד להעריך את החשיבות של להיות זמין ללקוח 24/7. נתב שיחות המחובר למרכזיה בענן מאפשר לנו להיות זמינים בעבור הלקוחות שלנו כל הזמן, בכל מקום ובכל שעה.

שירות לקוחות איכותי יותר

שירות לקוחות איכותי יותר

כאשר לקוחות רבים מתקשרים בעת ובעונה למשרד, הדבר יכול להוביל לזמני המתנה ארוכים וכתוצאה מכך להפסד של לקוחות פוטנציאליים. למזלנו, נתב השיחות הווירטואלי עוזר לנו לייעל את כל ההליך של קבלת השיחות ולמנוע מצבים כמו זה. התוצאה היא שהלקוחות מקבלים שירות איכותי יותר ולא נדרשים להמתין זמן רב על הקו.

אין צורך בהכשרה ובחופשים

אין צורך בהכשרה ובחופשים

נתב שיחות וירטואלי הוא לא עובד מן המניין, אף על פי שהוא מספק תפוקה כמו עובד איכותי. העובדה שמדובר על פתרון מתקדם ודיגיטלי, אומרת כי גם בחופשים ולאחר שעות פעילות המשרד הנתב עובד וכי אין צורך להמתין זמן רב לסיום ההכשרה שלו.

תדמית טובה יותר

תדמית טובה יותר

הלקוחות שלנו אומנם מצפים ליחס אישי, ואנחנו חלילה לא אומרים שנתב השיחות או מרכזיה בענן הם תחליף לעובדים איכותיים, אך באותה הנשימה הם גם מצפים לחדשנות ולמה שנקרא – "וואו פקטור". פתרונות תקשורת לעסקים כיום מספקים לעסק שלך בדיוק את הדברים האלו בעזרת נראות מתקדמת ומשוכללת שמשדרת תדמית טובה יותר ללקוחותיך.

עוד יתרונות של שימוש בנתב שיחות לעסק שלך

 • איכות קבועה והתאמה אישית – גם הטלפן והמזכירה המנוסים ביותר עלולים לטעות בלשונם, או לחוש ברע. דברים כאלו קורים לכולנו וזה רק אנושי שאיכות השירות של העסק שלנו לא תהיה אחידה ברגע שהיא מבוססת רק על אנשים. מרכזיות לעסקים כיום מאפשרות לכל עסק להתאים את המענה לצרכיו באופן מלא, וכך איכות השיחה שהלקוח יקבל תהיה קבועה ואחידה בכל פעם.

 • קלות בניהול ובשליטה – בעזרת נתב שיחות וירטואלי, אפשר לנהל ולשלוט בצורה מרכזית על כל השיחות הנכנסות והיוצאות מהעסק. המנהלים יכולים לעקוב אחר התקשורת, לזהות דפוסים, ולכוון מחדש אסטרטגיות בהתאם לנתונים תוך שימוש בממשק ניהולי נוח ואינטואיטיבי. זה מאפשר לעסק לשפר את איכות השירות, להתאים את עצמו לשינויים ולצרכים של הלקוחות, ולבסוף, להגביר את היעילות והפרודוקטיביות של העסק.

   
 • התאמה לכל סוג עסק – נתב שיחות וירטואלי מספק גמישות רבה בהתאמה לכל סוג וגודל של עסק, מקטנים ועד גדולים. בין אם זה עסק בתחילת דרכו או חברה בינלאומית, ניתן להתאים את התכונות, כמות הקווים, והאפשרויות השונות של הנתב לצרכים המשתנים. זה מאפשר רמת גמישות שמבטיחה כי העסק יכול לגדול ולהתפתח בלי להיות מוגבל על ידי התשתית הטכנולוגית שלו.

  נתב שיחות לעסק

יתרונות האבטחה והפרטיות בשימוש בנתבי שיחות עסקיים

עם התפתחות הטכנולוגיה, גדלים גם הסיכונים לאבטחת המידע ולפרטיות. עסקים וארגונים נדרשים כיום, יותר מתמיד, להגן על הנתונים שלהם ועל הפרטיות של לקוחותיהם, ואת כל זה עליהם לעשות בתקופה שבה המידע זורם בקצב מסחרר וניסיונות התקיפה של האקרים גוברות. מערכות טכנולוגיות מתקדמות, אשר משולבות בתוך נתב השיחות הוירטואלי יכולות לספק מגוון של פתרונות אבטחה חשובים הכוללים - 

 • חיבורי VPN מאובטחים לגלישה בטוחה ברשתות ציבוריות.
 • פיירוולים להגנה על הרשת מפני גישות לא מורשות והתקפות סייבר.
 • טכנולוגיות מתקדמות כגון ראוטרים בטכנולוגיית 5G לביצועים ומהירויות גבוהים יותר.

השילוב של כל אלו, ועוד פתרונות אבטחה לנתבי שיחות שקיימים בשוק, יספק לעסק שלך את ההגנה האופטימלית ותאפשר סביבת עבודה בטוחה ויעילה יותר בעבור העובדים והלקוחות כאחד. עסקים כיום זקוקים יותר מתמיד לפתרונות אבטחה ומידע מתקדמים כדי להתמודד עם האתגרים של העידן הטכנולוגי ונתבי השיחות לעסק שלנו ב - IP Tech יכולים לספק מענה מושלם לצרכים אלו.  

 

טיפים לבחירת נתב שיחות מתאים לעסק שלך

בחירת נתב שיחות איכותי לעסק היא הדבר המרכזי והחשוב ביותר. התפקיד המרכזי שתופס נתב שיחות בעסק בימים אלו, כחלק בלתי נפרד מהאינטרקציה עם הלקוחות, השותפים והעובדים, מכריח אותנו להשקיע מחשבה בבחירת הנתב לעסק שלנו. בחירה זו תלויה במספר של גורמים, כולל גודל העסק, מורכבות הצרכים התקשורתיים, והתאמה לצרכים ספציפיים. קיימים בשוק מגוון רחב של פתרונות תקשורת ושל נתבי שיחות וירטואליים לעסק, החל במודלים בסיסיים ועד לכאלו מורכבים ומתקדמים המאפשרים אינטגרציה עם מערכות שונות. 

כדי לבחור נכון את הנתב שלכם, מומלץ לבדוק כמה פרמטרים מרכזיים:

 • הערכת צרכי התקשורת של העסק: לפני שתבחרו בנתב כלשהו, חשוב להבין את הצרכים הספציפיים של העסק שלך. זה כולל את מספר השיחות המשוער, סוגי התקשורת הנדרשת (כולל תמיכה בוידאו ובטקסט), והאם יש צורך באינטגרציה עם מערכות קיימות.

 • גמישות והתאמה לצמיחה: בחרו בפתרון שיכול להתאים לשינויים שעלולים להתרחש בעסק שלכם בעתיד. עסקים צומחים והצרכים שלהם משתנים, ולכן חשוב לבחור במערכת שתוכל להתמודד עם הרחבה והוספת משתמשים או פונקציות בעתיד.

 • איכות וביצועים: ודאו כי הנתב שתבחרו מספק איכות שיחה גבוהה ויציבות קבועה. חפשו פידבקים וביקורות של לקוחות אחרים לגבי המוצר, ובדקו את יכולת העמידה שלו בעומס שיחות גבוה.

 • אבטחה ופרטיות: בחרו בנתב שיחות עסקי שמציע פתרונות אבטחה מתקדמים, כמו פיירוולים, אימות משתמשים, והגנה מפני תקיפות סייבר. דבר זה חיוני לשמירה על פרטיות הנתונים ועל המידע של העסק והלקוחות.

בחירה נכונה של נתב שיחות עשויה לחסוך עלויות רבות בהמשך ולאפשר שדרוג גמיש של המערכת עם צמיחת העסק לאורך זמן. בחירת נתב שיחות עסקי היא תהליך שדורש שיקול דעת והבנה של הצרכים הייחודיים לעסק שלך. על ידי התמקדות באלמנטים המצויינים לעיל, תוכלו לוודא שהמערכת שתבחרו תשרת את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר, תוך שמירה על איכות וביטחון.

בניגוד לאמונה הרווחת, פתרונות תקשורת לעסקים קטנים ובינוניים היא רווחית ומסייעת בדיוק באותה רמה שהיא תורמת לעסקים גדולים. ההבדל היחידי הוא שאותם פתרונות עובדים בקנה מידה קטן יותר ומאפשרים לבעל העסק מעקב מדויק אחר ההוצאות והכדאיות של השימוש בכלים אלו. הצוות שלנו ב – IPTech ישמח לעמוד לשרותך בכל שאלה שיש לך על נתב שיחות או על כל אחד משירותינו האחרים שיכולים לקחת את העסק שלך צעד אחד קדימה.

למה לבחור בנתב השיחות העסקי של IPTech ?

ממשק WEB  נח לתפעול

גמישות לשינויים ותוספות

אבטחת מידע

יכולות גיבוי מתקדמות

חיבור למערכות ניהול

ייצור כחול לבן

לקבלת פרטים על התאמת מרכזיה לעסק כבר עכשיו השאירו פרטים או התקשרו 0723946024

נתב שיחות עסקי מאפשר ניהול אוטומטי של שיחות טלפון, מה שמסייע למקסם את הזמינות ואת איכות השירות ללקוחות.
שימוש בנתב שיחות מבטיח זמינות גבוהה, חוויית לקוח משופרת, ואינטגרציה עם מערכות קיימות כגון CRM לשירות אישי וממוקד.
כן, נתבי שיחות מעניקים גמישות גדולה ומתאימים לעסקים בכל גודל ובכל תחום, תוך התאמה לצרכים הספציפיים של כל אחד.
בבחירת נתב שיחות חשוב לשקול את הצרכים התקשורתיים של העסק, הגמישות וההתאמה לצמיחה, איכות וביצועים, וכמובן את מידת האבטחה והפרטיות.

שמחים מאוד שבחרנו בפתרון של IPTech. מרגע הטמעת פתרון הטלפוניה הכולל, מערך שירות הלקוחות של החברה התייעל משמעותית <b> בנג'י דוידוביץ, מנהל שווק בייבי סטאר </b>
שמחים מאוד שבחרנו בפתרון של IPTech. מרגע הטמעת פתרון הטלפוניה הכולל, מערך שירות הלקוחות של החברה התייעל משמעותית בנג'י דוידוביץ, מנהל שווק בייבי סטאר
אנו נהנים מהגמישות שהמערכת מאפשרת לנו ומהחיסכון המשמעותי בהוצאות השוטפות של החברה <b> דנה זכילינסקי , מנמ"רית חברת משגב </b>
אנו נהנים מהגמישות שהמערכת מאפשרת לנו ומהחיסכון המשמעותי בהוצאות השוטפות של החברה דנה זכילינסקי , מנמ"רית חברת משגב
טוב לדעת שיש מישהו שדואג באמת למערכות התקשורת שלנו. זה מסיר דאגות מליבנו <b> יגאל אלקיים, מנהל תפעול עיתון הארץ </b>
טוב לדעת שיש מישהו שדואג באמת למערכות התקשורת שלנו. זה מסיר דאגות מליבנו יגאל אלקיים, מנהל תפעול עיתון הארץ
מצאנו כי פתרונות הטלפוניה של חברת IPTech מספקים מענה מקיף ברמת התכונות המתקדמות והאמינות הגבוהה <b> מיכאל אלטניקוב , מנמ"ר עירית אריאל </b>
מצאנו כי פתרונות הטלפוניה של חברת IPTech מספקים מענה מקיף ברמת התכונות המתקדמות והאמינות הגבוהה מיכאל אלטניקוב , מנמ"ר עירית אריאל
בעזרת פתרונות חברת IPTech הקמנו בזמן קצר ביותר רשת VOIP בין כלל אתרי החברה <b> גיל אלול, מנהל IT SURECOMP </b>
בעזרת פתרונות חברת IPTech הקמנו בזמן קצר ביותר רשת VOIP בין כלל אתרי החברה גיל אלול, מנהל IT SURECOMP
פתרון הזיהוי קולי אפשר לנו להפוך כל שיחה ננטשת לשיחת לקוח פוטנציאלי ולספק חווית לקוח טובה ביותר <b> שני גולדברג, מנהלת שווק רשת C-HOTELS </b>
פתרון הזיהוי קולי אפשר לנו להפוך כל שיחה ננטשת לשיחת לקוח פוטנציאלי ולספק חווית לקוח טובה ביותר שני גולדברג, מנהלת שווק רשת C-HOTELS
כדי להפיק את המרב מחוויית הלקוח המשודרגת ומכל היתרונות שנתב שיחות עסקי יכול להעניק לעסק שלך - צור קשר עם צוות המומחים שלנו כבר היום!

השאירו פרטים ממש כאן ונחזור אליכם בהקדם האפשרי עם כל החבילות, האפשרויות והמרכזיות שיעזרו לעסק שלך להתחבר אל העתיד.